Karta atleta

Export do excelu
  • Lednová Eliška
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Monika Štěpánková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 h Chrudim 8.1.2018
60 m 09.2 Chrudim 2.5.2018
150 m 22.89 Pardubice 16.5.2018
600 m 2:02.5 Chrudim 10.5.2018
800 m 3:16.8 Chrudim 2.5.2018
60 m překážek 14.1 Chrudim 12.5.2017
60 m překážek 12.0 h Chrudim 8.1.2018
100 m překážek 22.0 Chrudim 14.5.2019
pohár rozhlasu 0555 Chrudim 30.4.2019
pětiboj 1328 Chrudim 2.5.2018
sedmiboj 2395 Chrudim 14.5.2019
vrhačský trojboj 0984 Chrudim 3.10.2018
hod diskem 0,75kg 19.17 Chrudim 3.10.2018
hod oštěpem 400g 17.91 Chrudim 3.10.2018
hod oštěpem 500g 20.49 Chrudim 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 29.20 Chrudim 2.5.2018
vrh koulí 2kg 09.62 Pardubice 16.5.2018
vrh koulí 2kg 08.70 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
vrh koulí 3kg 08.64 Chrudim 17.4.2019
vrh koulí 3kg 08.06 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 4.26 Pardubice 21.5.2019
skok o tyči 2.10 Pardubice 14.9.2019
skok o tyči 1.80 h Chrudim 29.12.2017
skok vysoký 1.46 Chrudim 5.5.2019
skok vysoký 1.44 h Praha - Stromovka 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.9 h Chrudim 18.2.2019
60 m 09.3 Chrudim 19.6.2019
150 m 23.0 Chrudim 14.5.2019
800 m 3:28.0 Chrudim 14.5.2019
60 m překážek 13.1 h Chrudim 18.2.2019
100 m překážek 22.0 Chrudim 14.5.2019
pohár rozhlasu 0555 Chrudim 30.4.2019
sedmiboj 2395 Chrudim 14.5.2019
hod oštěpem 500g 20.49 Chrudim 14.5.2019
vrh koulí 3kg 08.64 Chrudim 17.4.2019
vrh koulí 3kg 08.06 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 4.26 Pardubice 21.5.2019
skok o tyči 2.10 Pardubice 14.9.2019
skok vysoký 1.46 Chrudim 14.5.2019
skok vysoký 1.44 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) tyč/Žky 8 Chrudim 1.80
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky Chrudim 08.10
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/Žky/F 9= Pardubice 2.10
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Žky/F 14= Pardubice 1.35
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Žky/F 9 Ústí nad Orlicí 07.69
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žky/F 7 Ústí nad Orlicí 1.31
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B01 5 Chrudim 09.3
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žky 10 Litomyšl 08.63
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Žky 6= Litomyšl 1.38
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žky 21 Pardubice 0512
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) dálka/Žky/F 7 Pardubice 4.26
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) výška/Žky/F 7 Pardubice 1.40
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) sedmiboj/Žky Chrudim 2395
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 150 m/Žky 7= Chrudim 23.0
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 800 m/Žky 10= Chrudim 3:28.0
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky 10= Chrudim 22.0
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) oštěp 500g/Žky Chrudim 20.49
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 4 Chrudim 08.47
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) dálka/Žky Chrudim 4.22
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) výška/Žky Chrudim 1.46
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) výška/Žky 4 Chrudim 1.46
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 8 Chrudim 08.15
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) poharR/Žky 16 Chrudim 0555
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) dálka/Žky 5 Chrudim 4.06
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) výška/Žky Chrudim 1.44
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) koule 3kg/Žky Chrudim 08.64
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) dálka/Žky 5 Chrudim 4.09
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žky Chrudim 1.40
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žky/B03 2 Chrudim 07.9
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žky/B02 3 Chrudim 13.1
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žky 6 Chrudim 1.35
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 3kg/Žky 11 Praha - Stromovka 08.06
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) výška/Žky Praha - Stromovka 1.44
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) výška/Žky 5 Chrudim 1.37
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žky/B03 2 Chrudim 08.0
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m př./Žky/B03 2 Chrudim 13.3