Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěchová Klára
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.10 Svitavy 16.6.2019
60 m 08.9 h Pardubice 19.1.2019
150 m 21.42 Svitavy 1.6.2019
150 m 24.76 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017
300 m 54.18 Pardubice 20.9.2018
300 m 52.76 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:54.58 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m překážek 12.1 Pardubice 8.10.2018
100 m překážek 18.33 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
pohár rozhlasu 0873 Pardubice - Městský atletický stadion 23.4.2018
pětiboj 1559 Pardubice 8.10.2018
sedmiboj 2866 Svitavy 27.4.2019
hod kladivem 3kg 39.33 Svitavy 16.6.2019
hod oštěpem 500g 18.43 Svitavy 27.4.2019
hod kriketovým míčkem 26.35 Vysoké Mýto 13.6.2018
vrh koulí 2kg 08.62 Vysoké Mýto 13.6.2018
vrh koulí 3kg 08.27 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 3kg 07.49 h Pardubice 2.2.2019
skok daleký 4.38 Svitavy 27.4.2019
skok daleký 4.22 h Pardubice 25.2.2019
skok vysoký 1.38 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.37 h Pardubice 16.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.10 Svitavy 16.6.2019
60 m 08.9 h Pardubice 19.1.2019
150 m 21.42 Svitavy 1.6.2019
300 m 52.76 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:54.58 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
100 m překážek 18.33 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
sedmiboj 2866 Svitavy 27.4.2019
hod kladivem 3kg 39.33 Svitavy 16.6.2019
hod oštěpem 500g 18.43 Svitavy 27.4.2019
vrh koulí 3kg 08.27 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 3kg 07.49 h Pardubice 2.2.2019
skok daleký 4.38 Svitavy 27.4.2019
skok daleký 4.22 h Pardubice 25.2.2019
skok vysoký 1.38 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.37 h Pardubice 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) kladivo 3kg/Žky/F Svitavy 39.33
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky/F 28 Svitavy 3.18
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R06 6 Svitavy 09.10
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) kladivo 3kg/Žky Svitavy 37.57
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B02 1 Svitavy 21.42
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) kladivo 3kg/Žky Litomyšl 38.53
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žky 17 Litomyšl 07.65
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m př./Žky/B03 Litomyšl DQ
14.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) kladivo 3kg/Žky Pardubice 36.05
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj/Žky 11 Ústí nad Orlicí 2761
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žky 9 Ústí nad Orlicí 2:54.58
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Žky 16 Ústí nad Orlicí 11.96
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Žky 8 Ústí nad Orlicí 08.27
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žky 15 Ústí nad Orlicí 4.04
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žky 6= Ústí nad Orlicí 1.38
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Žky/B02 3 Ústí nad Orlicí 18.33
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B02 4 Ústí nad Orlicí 22.35
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 18 Chrudim 06.99
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B05 6 Chrudim 08.96
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky Chrudim 18.53
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 800 m/Žky 6 Svitavy 2:54.85
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 100 m př./Žky/B01 4 Svitavy 18.64
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky 5 Svitavy 18.43
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) koule 3kg/Žky 5 Svitavy 07.82
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) dálka/Žky 4 Svitavy 4.38
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) výška/Žky 6 Svitavy 1.29
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B02 3 Svitavy 21.76
25.02.2019 Oddílové závody žactva (AC Pardubice) 60 m/Žky 7 Pardubice 09.1
25.02.2019 Oddílové závody žactva (AC Pardubice) dálka/Žky Pardubice 4.22
16.02.2019 Krajské závody ve skocích (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) výška/Ž 4 Pardubice 1.37
16.02.2019 Krajské závody ve skocích (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) dálka/Ž 7 Pardubice 4.16
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) výška/Žky Pardubice 1.30
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) koule 3kg/Žky 4 Pardubice 07.49
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 3kg/Žky 18 Praha - Stromovka 06.70
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žky/R03 4 Praha - Stromovka 09.38
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žky/B03 5 Praha - Stromovka 52.76
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) 60 m/Ž 9 Pardubice 08.9
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) dálka/Ž 15 Pardubice 4.17