Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Cardová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Dudáš Ondřej
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.22 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m 08.31 Vlašim 26.06.2020
100 m 13.24 Kolín 01.06.2020
150 m 19.83 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 19.82 Nové Město nad Metují 15.06.2020
200 m 27.26 Hradec Králové 18.05.2019
300 m 43.82 Vlašim 26.06.2020
800 m 2:49.35 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.12 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.65 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.55 Nové Město nad Metují 15.06.2020
skok vysoký 1.36 Čáslav 06.09.2017
skok vysoký 1.25 h Veletov 03.02.2018
skok daleký 3.29 h Veletov 21.01.2017
skok daleký 4.16 Kolín 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.52 Kolín 12.05.2018
pětiboj 2240 Kolín 12.05.2018
sprintérský trojboj 2071 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.42 Čáslav 24.05.2019
100 m 13.62 Kolín 01.05.2019
150 m 20.71 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.13 Čáslav 24.05.2019
200 m 27.26 Hradec Králové 18.05.2019
300 m 44.19 Kolín 08.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R1 6 Praha - Eden 08.60
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B2 6 Praha - Eden 45.34
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B3 3 Praha - Eden 20.62
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/R03 6 Pardubice 08.48
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 300 m/Žky/B02 3 Pardubice 45.25
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky/B02 5 Pardubice 20.58
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 300 m/Žky/B02 MS Vlašim 46.14
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Beroun 21.23
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R03 4 Beroun 08.67
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž Kolín DNF
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B03 MS Kolín 08.91
18.06.2019 Oddílové závody II (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž Kolín 45.11
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 2 Kolín 08.42
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA Kolín 08.50
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 2 Kolín 20.13
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žky/B01 3 Čáslav 20.13
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/FB Čáslav 08.42
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R02 1 Čáslav 08.52
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B03 3 Hradec Králové 27.26
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B01 2 Kladno 20.24
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R10 2 Kladno 08.48
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 Kladno DNS
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B04 Kladno DNS
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 1 Kolín 08.54
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B02 1 Kolín 44.19
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 3 Kolín 13.62
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B01 2 Vlašim 45.68
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B01 4 Vlašim 20.73
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/FA 5 Vlašim 08.70
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R05 3 Vlašim 08.48
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R05 Jablonec nad Nisou DNS
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žky/B02 Jablonec nad Nisou DNS
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FB Praha - Strahov 08.54
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R14 1 Praha - Strahov 08.59
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Praha - Strahov 20.71