Karta atleta

Export do excelu
  • Adamcová Barbora
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Pardubice 21.5.2019
60 m 08.53 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
100 m 13.60 Hradec Králové 18.5.2019
150 m 21.16 Svitavy 27.5.2018
150 m 21.38 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 49.54 Chrudim 6.5.2018
300 m 54.78 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
800 m 3:22.62 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
60 m překážek 13.85 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
pohár rozhlasu 1630 Pardubice 21.5.2019
pětiboj 1453 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 24.87 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
vrh koulí 2kg 07.02 Chrudim 30.5.2018
vrh koulí 2kg 07.27 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
vrh koulí 3kg 06.57 Chrudim 5.5.2019
vrh koulí 3kg 06.58 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 3.98 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
skok daleký 4.12 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 Pardubice 21.5.2019
60 m 08.54 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m 13.60 Hradec Králové 18.5.2019
150 m 21.38 h Praha - Stromovka 27.1.2019
pohár rozhlasu 1630 Pardubice 21.5.2019
vrh koulí 3kg 06.57 Chrudim 5.5.2019
vrh koulí 3kg 06.58 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 3.93 Pardubice 21.5.2019
skok daleký 4.12 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žkm Pardubice 1630
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žkm/B01 2 Pardubice 08.42
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) dálka/Žkm/F 12 Pardubice 3.93
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R04 MS Hradec Králové 13.60
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B01 1= Chrudim 08.24
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 21 Chrudim 06.57
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) poharR/Žkm 10 Vysoké Mýto 0698
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) 60 m/Žkm/B03 1 Vysoké Mýto 08.51
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R03 4 Ostrava - Vítkovice 08.57
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 27 Ostrava - Vítkovice 4.12
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B04 Ostrava - Vítkovice DQ
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žky/R01 3 Praha - Stromovka 08.62
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žky/F Praha - Stromovka 08.54
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 3kg/Žky 19 Praha - Stromovka 06.58
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žky/B03 2 Praha - Stromovka 21.38