Karta atleta

Export do excelu
  • Sofie Světlíková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Světlíková Darina
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Olomouc 29.05.2019
60 m 08.17 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m 13.93 Prostějov 21.09.2019
150 m 19.71 Přerov 19.06.2019
150 m 19.43 h Praha - Stromovka 01.03.2020
300 m 47.07 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:01.67 Prostějov 04.09.2018
800 m 3:18.36 Šumperk 29.09.2016
skok vysoký 0 Prostějov 21.09.2017
skok vysoký 1.30 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 4.40 Prostějov 30.04.2019
skok daleký 4.68 h Olomouc 17.01.2020
vrh koulí 2kg 09.68 h Olomouc 14.12.2018
vrh koulí 3kg 09.89 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 3kg 09.49 Olomouc 29.06.2020
hod oštěpem 400g 35.72 Blansko 30.09.2018
hod oštěpem 500g 38.14 Znojmo 26.05.2019
hod kriketovým míčkem 48.75 Prostějov 04.09.2018
pohár rozhlasu 1873 Šumperk 23.05.2019
čtyřboj 1985 Prostějov 04.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Olomouc 25.01.2019
60 m 08.11 Olomouc 29.05.2019
100 m 13.93 Prostějov 21.09.2019
150 m 20.32 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.71 Přerov 19.06.2019
300 m 47.07 Prostějov 23.04.2019
skok vysoký 1.30 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 4.40 Prostějov 30.04.2019
skok daleký 4.21 h Olomouc 18.12.2019
vrh koulí 3kg 08.65 h Olomouc 18.01.2019
vrh koulí 3kg 08.50 Prostějov 30.04.2019
hod oštěpem 500g 38.14 Znojmo 26.05.2019
hod kriketovým míčkem 46.73 Šumperk 23.05.2019
pohár rozhlasu 1873 Šumperk 23.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční laťka ZŠ Jana Železného (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žky 4 Prostějov 1.30
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 10 Olomouc 4.21
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Olomouc 08.33
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/R01 6 Praha - Stromovka 08.41
21.09.2019 Velká cena města Prostějova na 110 m př. (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Ž Prostějov 4.20
21.09.2019 Velká cena města Prostějova na 110 m př. (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m/Ž Prostějov 13.93
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R2 8 Kolín 08.57
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žky/B01 2 Olomouc 20.50
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/B01 3 Olomouc 08.54
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/R1 7 Jablonec nad Nisou 08.31
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže hod oštěpem 500g/Žky/F 15 Jablonec nad Nisou 29.10
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Přerov 19.71
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Přerov 08.30
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/B01 2 Olomouc 08.11
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žky/B01 2 Olomouc 19.38
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FB 5 Znojmo 08.37
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R01 2 Znojmo 08.23
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Znojmo 38.14
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žkm Šumperk 1873
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 60 m/Žkm Šumperk 08.28
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) hod kriketovým míčkem/Žkm Šumperk 46.73
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Šumperk 08.39
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F Šumperk 36.05
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Šumperk 20.02
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Olomouc 34.96
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Olomouc 08.39
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) pohár rozhlasu/Žkm Prostějov 1729
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) 60 m/Žkm/B01 1 Prostějov 08.46
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) hod kriketovým míčkem/Žkm Prostějov 41.12
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žky Přerov DNF
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Přerov 08.32
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B01 Přerov DNS
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B05 Přerov DNS
01.05.2019 Vložené závody Přerovského pětiboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Přerov 37.15
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žky Prostějov 4.40
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky Prostějov 08.50
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žky/B02 1 Prostějov 08.36
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žky/B02 1 Prostějov 20.76
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žky/B02 1 Prostějov 47.07
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R01 MS Olomouc 08.24
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 8 Ostrava - Vítkovice 08.39
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R05 1 Ostrava - Vítkovice 08.35
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B04 3 Ostrava - Vítkovice 20.41
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R01 2 Olomouc 08.21
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 6 Olomouc 08.48
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.22
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R01 2 Olomouc 08.23
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky Olomouc 08.65
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.34
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 1 Ostrava - Vítkovice 08.35
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 20.32