Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Budínová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Kopečný Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.90 Třebíč 17.09.2019
60 m 09.48 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 09.06 Pacov 27.06.2020
100 m 14.98 Třebíč 17.09.2019
150 m 23.76 Pacov 10.06.2018
150 m 23.56 h Praha - Strahov 20.01.2019
800 m 2:53.70 Jihlava 06.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.26 Třebíč 28.09.2018
skok vysoký 1.18 Humpolec 23.09.2018
skok vysoký 1.20 h Okříšky 24.03.2019
skok daleký 4.06 Jihlava 01.09.2019
vrh koulí 2kg 06.84 Humpolec 23.09.2018
hod diskem 0,75kg 09.71 Třebíč 13.09.2018
hod oštěpem 400g 16.43 Humpolec 23.09.2018
hod oštěpem 500g 10.41 Třebíč 01.06.2020
pohár rozhlasu 0449 Třebíč 15.05.2018
hod kriketovým míčkem 22.01 Třebíč 28.09.2018
pětiboj 1138 Třebíč 28.09.2018
čtyřboj 1162 Humpolec 23.09.2018
vrhačský trojboj 0584 Třebíč 13.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.90 Třebíč 17.09.2019
60 m 09.48 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 09.12 Jihlava 01.09.2019
100 m 14.98 Třebíč 17.09.2019
150 m 23.56 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok vysoký 1.20 h Okříšky 24.03.2019
skok daleký 4.06 Jihlava 01.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žky/B02 1 Třebíč 07.90
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 2 Třebíč 09.47
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žky/B02 2 Třebíč 14.98
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky 36 Pacov 3.34
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B04 2 Pacov 09.13
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/R01 4 Jihlava 09.12
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky/F 10 Jihlava 4.06
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F 23 Pacov 3.72
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B03 3 Pacov 09.28
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žky/B02 4 Třebíč 08.05
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 4 Třebíč 09.51
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žky/B02 7 Třebíč 15.77
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprintérský trojboj/Žky 10 Třebíč 1270
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B06 3 Třebíč 09.49
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky 33 Třebíč 3.61
24.03.2019 Okříšská laťka (Atletika Okříšky, z.s.) skok vysoký/Žky 11 Okříšky 1.20
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R03 6 Praha - Strahov 09.48
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B13 4 Praha - Strahov 23.56