Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Beránková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Ryba Jakub
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 h Plzeň 11.02.2018
60 m 09.18 Plzeň 28.08.2019
150 m 21.67 Plzeň 28.08.2019
150 m 21.88 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 47.06 Stříbro 27.05.2017
300 m 47.70 h Praha-Stromovka 31.01.2018
600 m 1:56.93 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
800 m 2:37.89 h Praha - Stromovka 16.02.2020
800 m 2:38.42 Stříbro 13.06.2020
1000 m 3:41.17 Plzeň 24.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.74 h Plzeň 21.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.77 Stříbro 23.06.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.38 h Plzeň 26.01.2020
skok daleký 4.05 Stříbro 23.06.2018
skok daleký 4.22 h Plzeň 21.12.2019
vrh koulí 3kg 06.12 Přeštice 14.05.2019
pohár rozhlasu 0555 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.29 Klatovy 24.05.2018
pětiboj 1923 Stříbro 23.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 h Plzeň 27.01.2019
60 m 09.18 Plzeň 28.08.2019
150 m 22.26 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 21.67 Plzeň 28.08.2019
300 m 47.18 Stříbro 07.09.2019
800 m 2:43.56 h Praha - Stromovka 17.02.2019
800 m 2:45.18 Plzeň 07.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.40 h Plzeň 21.12.2019
skok daleký 4.22 h Plzeň 21.12.2019
vrh koulí 3kg 06.12 Přeštice 14.05.2019
pohár rozhlasu 0442 Přeštice 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2019 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 10 Plzeň 4.22
21.12.2019 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Plzeň 11.40
21.12.2019 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B02 4 Plzeň 09.26
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B03 3 Stříbro 47.18
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B03 2 Stříbro 22.13
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B02 7 Plzeň 09.18
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/B02 7 Plzeň 21.67
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 800 m/Žky/F Domažlice 2:46.50
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B03 3 Stříbro 48.33
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B05 6 Stříbro 22.07
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/R01 5 Klatovy 08.9
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B02 4 Klatovy 2:49.9
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) pohár rozhlasu/Žky 31 Přeštice 0442
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) vrh koulí 3kg/Žky 22 Přeštice 06.12
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) 800 m/Žky/B02 1 Přeštice 2:52.13
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žky/F Plzeň 2:45.18
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky 10 Bělá nad Radbuzou NM
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žky/B01 5 Praha - Stromovka 2:43.56
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B02 4 Praha - Stromovka 22.26
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žky 18 Plzeň 3.99
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B06 4 Plzeň 12.16
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B05 4 Plzeň 09.25