Karta atleta

Export do excelu
  • Beránková Aneta
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.22 Stříbro 23.6.2018
60 m 09.1 h Plzeň 16.12.2018
150 m 22.07 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.26 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 47.06 Stříbro 27.5.2017
300 m 47.70 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:56.93 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
800 m 2:45.00 Plzeň 16.9.2018
800 m 2:43.56 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:41.17 Plzeň 24.5.2017
60 m překážek 11.77 Stříbro 23.6.2018
60 m překážek 12.0 h Plzeň 16.12.2018
pohár rozhlasu 0555 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
pětiboj 1923 Stříbro 23.6.2018
hod kriketovým míčkem 29.29 Klatovy 24.5.2018
vrh koulí 3kg 06.12 Přeštice 14.5.2019
skok daleký 4.05 Stříbro 23.6.2018
skok daleký 4.05 h Plzeň 19.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.9 Klatovy 16.5.2019
60 m 09.25 h Plzeň 27.1.2019
150 m 22.07 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.26 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 48.33 Stříbro 1.6.2019
800 m 2:45.18 Plzeň 7.5.2019
800 m 2:43.56 h Praha - Stromovka 17.2.2019
60 m překážek 12.16 h Plzeň 27.1.2019
pohár rozhlasu 0442 Přeštice 14.5.2019
vrh koulí 3kg 06.12 Přeštice 14.5.2019
skok daleký 3.99 h Plzeň 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B03 3 Stříbro 48.33
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B05 6 Stříbro 22.07
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žky/R01 5 Klatovy 08.9
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B02 4 Klatovy 2:49.9
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) poharR/Žky 31 Přeštice 0442
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) koule 3kg/Žky 22 Přeštice 06.12
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) 800 m/Žky/B02 1 Přeštice 2:52.13
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žky/F Plzeň 2:45.18
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky 10 Bělá nad Radbuzou NM
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žky/B01 5 Praha - Stromovka 2:43.56
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B02 4 Praha - Stromovka 22.26
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žky 18 Plzeň 3.99
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žky/B06 4 Plzeň 12.16
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B05 4 Plzeň 09.25