Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Libuše Palečková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kubeš Jiří, Sekanina Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Praha - Juliska 04.06.2018
60 m 08.90 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 22.06 h Praha - Strahov 14.12.2019
150 m 21.51 Praha - Juliska 01.06.2020
200 m 30.44 Praha - Eden 31.07.2020
800 m 2:40.26 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:44.14 Praha - Děkanka 14.06.2020
1500 m 6:19.23 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.31 Praha - Eden 11.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.90 h Plzeň 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.15 Praha - Juliska 31.08.2020
200 m překážek (0.76) 34.93 Praha - Kotlářka 07.09.2020
skok vysoký 1.15 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.29 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 5.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.18 Praha - Eden 12.09.2020
vrh koulí 2kg 07.92 Praha - Eden 20.06.2018
vrh koulí 3kg 07.80 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 10.16 Praha - Eden 12.09.2020
hod oštěpem 500g 16.89 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 29.72 Praha - Juliska 26.06.2018
pětiboj 1964 Praha - Juliska 26.06.2018
pětiboj hala [Zky] 2309 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3059 Praha - Děkanka 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.13 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 09.38 Praha - Juliska 17.09.2019
150 m 22.04 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 22.06 h Praha - Strahov 14.12.2019
200 m 30.52 Praha - Eden 05.07.2019
800 m 2:46.90 Praha - Juliska 13.10.2019
1500 m 6:19.23 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.93 h Praha-Juliska 30.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.45 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.78 Praha - Eden 27.06.2019
skok daleký 4.52 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 3kg 07.87 Praha - Stromovka 19.06.2019
vrh koulí 3kg 07.71 h Praha - Strahov 14.12.2019
hod oštěpem 500g 16.89 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Zky] 2592 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky 18 Praha - Strahov 4.37
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky 26 Praha - Strahov 07.71
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B12 1 Praha - Strahov 22.06
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B12 5 Praha-Stromovka 22.14
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 25 Praha-Stromovka 07.67
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 20 Praha-Stromovka 4.52
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žky 19 Praha - ZŠ Pošepného 0:07:38
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj [Zky]/Žky 30 Praha - Juliska 2592
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Žky 29 Praha - Juliska 16.89
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žky/SA 18 Praha - Juliska 07.28
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žky 19 Praha - Juliska 4.30
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žky 32 Praha - Juliska 1.23
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 5 Praha - Juliska 19.45
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B04 7 Praha - Juliska 23.18
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/B04 4 Praha - Juliska 2:46.90
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B03 7 Praha - Juliska 23.88
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B03 6 Praha - Juliska 09.38
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 1500 m/Ž 6 Praha - Juliska 6:19.23
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B03 4 Praha - Juliska 09.38
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 21 Praha - Eden 4.12
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 21 Praha - Eden 07.62
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 11 Praha - Eden 4.85
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 6 Praha - Eden 30.52
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky Praha - Eden 4.81
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 5 Praha - Eden 20.22
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B02 Praha - Eden DNS
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 7 Praha - Stromovka 07.87
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B03 2 Praha - Stromovka 22.20
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 10 Praha - Děkanka 4.66
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/F 11 Praha - Děkanka 4.62
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) skok daleký/Žky Praha - Vokovice 4.67
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) vrh koulí 3kg/Žky 13 Praha - Vokovice 06.80
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žky Praha - Juliska 4.74
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 4 Praha - Juliska 20.62
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K02 6 Praha - Děkanka 4.57
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Eden 4.53
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B07 4 Praha - Eden 22.04
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok daleký/Žky/F 20 Praha - Strahov 4.21
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 30 Praha - Stromovka 06.12
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 14 Praha - Stromovka 4.49
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky MS Jablonec nad Nisou 4.31
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky MS Jablonec nad Nisou 06.34
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R17 2 Praha-Juliska 09.15
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B8 3 Praha-Juliska 11.93
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žky 8 Praha-Juliska 4.34
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R13 MS Praha - Strahov 09.13
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B08 MS Praha - Strahov 22.30
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 47 Praha - Stromovka 3.79
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B20 2 Praha - Stromovka 22.38