Karta atleta

Export do excelu
  • Hejdová Dominika
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér Petr Učík
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Mariánské Lázně 10.09.2019
60 m 08.44 h Praha - Stromovka 17.02.2019
100 m 13.23 Stříbro 25.08.2019
150 m 19.95 Karlovy Vary 14.09.2019
150 m 20.65 h Praha - Strahov 20.01.2019
200 m 28.79 Karlovy Vary 08.05.2019
200 m 30.34 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 45.54 Domažlice 17.08.2019
800 m 3:26.26 Mariánské Lázně 14.05.2018
60 m překážek 12.87 Mariánské Lázně 14.05.2018
sprintérský trojboj 1234 Karlovy Vary 01.05.2017
pětiboj 1597 Mariánské Lázně 14.05.2018
hod kriketovým míčkem 27.76 Mariánské Lázně 14.05.2018
hod plným míčem 1kg 06.49 h Praha-Strahov 27.02.2016
skok daleký 4.61 Karlovy Vary 13.06.2019
skok daleký 3.16 h Praha - Stromovka 22.01.2017
skok vysoký 1.25 Chodov 05.05.2018
skok vysoký 1.28 h Praha - Stromovka 20.01.2018
Přespolní běh 5:13 Chodov 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Mariánské Lázně 10.09.2019
60 m 08.44 h Praha - Stromovka 17.02.2019
100 m 13.23 Stříbro 25.08.2019
150 m 19.95 Karlovy Vary 14.09.2019
150 m 20.65 h Praha - Strahov 20.01.2019
200 m 28.79 Karlovy Vary 08.05.2019
200 m 30.34 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 45.54 Domažlice 17.08.2019
skok daleký 4.61 Karlovy Vary 13.06.2019
Přespolní běh 5:13 Chodov 13.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/Žky 21 Chodov 5:13
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/Ž/FA 6 Děčín 13.66
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/Ž/R02 2 Děčín 13.36
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R04 4 Karlovy Vary 08.42
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B04 1 Karlovy Vary 19.95
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Mariánské Lázně 08.35
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Mariánské Lázně 20.78
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žky/B01 1 Ostrov 08.45
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žky/B01 1 Ostrov 20.77
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/FA 6 Písek 14.12
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/R03 3 Písek 13.63
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B02 6 Písek 29.65
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/FA Stříbro 13.45
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R02 2 Stříbro 13.23
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B02 1 Stříbro 30.05
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žky/B01 2 Nýřany 20.72
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žky/B01 3 Nýřany 08.55
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 60 m/Žky/F Cheb 08.48
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 150 m/Ž/B02 6 Cheb 20.95
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/F Domažlice 08.43
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/R01 3 Domažlice 08.73
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žky/B03 1 Domažlice 45.54
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/Ž/FA 6 Nýřany 13.72
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/Ž/R02 2 Nýřany 13.43
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/R02 MS Bílina 08.59
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B02 MS Bílina 20.83
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žky 4 Karlovy Vary 08.52
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) dálka/Žky 7 Karlovy Vary 4.61
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/R02 3 Plzeň 13.74
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/FB Plzeň 13.58
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B01 5 Plzeň 29.94
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/F 6 Stříbro 08.44
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B05 1 Stříbro 20.70
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R06 1 Stříbro 08.40
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/R05 4 Písek 13.56
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B04 8 Písek 30.51
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/FA 7 Nýřany 14.00
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/R04 1 Nýřany 13.37
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/R02 3 Karlovy Vary 14.38
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B03 1 Karlovy Vary 28.79
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B01 2 Ostrov 08.53
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B01 1 Ostrov 13.74
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/FA 4 Chodov 08.57
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/R01 2 Chodov 08.48
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/Ž/R01 2 Chodov 13.85
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/Ž/F Chodov 13.90
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B01 4 Karlovy Vary 08.42
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B01 2 Karlovy Vary 13.79
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B01 3 Karlovy Vary 29.12
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B01 6 Cheb 49.11
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B04 3 Cheb 08.76
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B05 3 Cheb 21.87
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R08 MS Praha - Stromovka 08.44
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B11 MS Praha - Stromovka 21.26
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Stromovka 20.86
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B01 2 Praha - Stromovka 08.51
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dky/B05 4 Praha - Stromovka 30.34
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R08 MS Praha - Strahov 08.47
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B03 MS Praha - Strahov 20.65
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 150 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 20.97
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 08.51