Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Schorná
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIKA Kadaň z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.61 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
60 m 09.07 Děčín 05.06.2019
100 m 15.11 Lovosice 08.05.2019
150 m 25.79 h Praha - Strahov 14.01.2017
150 m 23.70 Bílina 17.06.2018
300 m 52.96 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
300 m 51.42 Bílina 27.04.2019
800 m 3:09.28 Kadaň 31.05.2018
skok vysoký 1.40 Bílina 27.04.2019
skok vysoký 1.43 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
skok daleký 4.14 Děčín 05.06.2019
hod kriketovým míčkem 17.04 Kadaň 11.05.2016
trojboj 0994 Kadaň 31.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 Děčín 05.06.2019
100 m 15.11 Lovosice 08.05.2019
300 m 52.96 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
300 m 51.42 Bílina 27.04.2019
skok vysoký 1.30 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok vysoký 1.40 Bílina 27.04.2019
skok daleký 4.14 Děčín 05.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok vysoký/Ž 7 Chomutov 1.35
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/Ž 9 Chomutov 3.97
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/Žky 8 Chomutov 4.07
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok vysoký/Žky 6 Chomutov 1.35
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žky/F Bílina 1.35
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F 10 Bílina 3.99
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Žky/F 12 Děčín 4.14
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žky/B03 6 Děčín 09.07
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok vysoký/Ž/F Děčín NM
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Žky/F 12 Ústí nad Labem 3.96
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok vysoký/Žky/F 13 Ústí nad Labem 1.26
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 100 m/Ž/R01 5 Lovosice 15.11
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) skok vysoký/Ž 15 Lovosice 1.30
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/Žky 5 Chodov 1.35
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) skok vysoký/Ž 6= Bílina 1.40
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B09 4 Bílina 51.42
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 300 m/Žky/B01 4 Jablonec nad Nisou 52.96
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok vysoký/Žky 8= Jablonec nad Nisou 1.30