Karta atleta

Export do excelu
  • Julie Peřinová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Vinkler Miroslav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
60 m 08.46 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 14.19 Litomyšl 03.08.2019
150 m 21.71 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 20.84 Svitavy 01.06.2019
200 m 28.13 Pardubice 25.06.2019
300 m 45.67 Ústí nad Orlicí 17.08.2019
300 m 46.05 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok daleký 4.18 Pardubice 25.09.2018
vrh koulí 3kg 07.63 Pardubice 06.10.2020
hod kriketovým míčkem 33.63 Pardubice 11.10.2018
pohár rozhlasu 1229 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
čtyřboj 1057 Pardubice 11.10.2018
sprintérský trojboj 1771 Litomyšl 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m 08.41 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
100 m 14.19 Litomyšl 03.08.2019
150 m 21.71 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 20.84 Svitavy 01.06.2019
200 m 28.13 Pardubice 25.06.2019
300 m 48.19 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
300 m 45.67 Ústí nad Orlicí 17.08.2019
skok daleký 4.17 Týniště nad Orlicí 28.07.2019
pohár rozhlasu 1229 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
sprintérský trojboj 1771 Litomyšl 03.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 Ústí nad Orlicí DNF
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R02 4 Ústí nad Orlicí 08.71
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/FB Ústí nad Orlicí 08.69
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/B01 5 Ústí nad Orlicí 08.62
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 300 m/Ž/B02 5 Ústí nad Orlicí 45.67
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž 19 Litomyšl 1771
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B04 3 Litomyšl 08.72
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B04 3 Litomyšl 14.19
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B04 2 Litomyšl 28.98
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/Dky/F Týniště nad Orlicí 13.86
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) skok daleký/Dky 7 Týniště nad Orlicí 4.17
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) 200 m/Ž 8 Pardubice 28.13
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B01 1 Svitavy 45.93
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FB 4 Svitavy 08.63
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R02 4 Svitavy 08.61
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky 5 Svitavy 08.51
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R01 2 Svitavy 08.52
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žky/B01 3 Svitavy 20.84
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R06 1 Litomyšl 08.54
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FB Litomyšl 08.45
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B06 2 Litomyšl 20.73
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žky 4 Pardubice - Městský atletický stadion 1229
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žky/B03 2 Pardubice - Městský atletický stadion 08.41
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B02 2 Chrudim 08.51
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žky/B04 1 Chrudim 46.38
16.04.2019 Oddílové závody žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Pardubice 08.95
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/B03 1 Jablonec nad Nisou 08.78
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B03 2 Jablonec nad Nisou 48.19
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žky/R06 6 Praha - Stromovka 09.33
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žky/B06 2 Praha - Stromovka 21.71