Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Kulhavá
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: Fiedler Karel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.9 h Chrudim 06.01.2020
60 m 08.35 Chrudim 28.06.2020
150 m 21.59 Svitavy 17.09.2017
skok vysoký 1.35 h Chrudim 13.01.2020
skok o tyči 2.70 h Ostrava 03.03.2019
skok o tyči 2.77 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
skok daleký 4.87 Chrudim 28.06.2020
vrh koulí 3kg 07.67 Chrudim 10.06.2020
hod kriketovým míčkem 36.47 Chrudim 10.05.2018
pohár rozhlasu 1890 Pardubice 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.0 h Chrudim 28.01.2019
60 m 08.40 Pardubice 21.05.2019
skok vysoký 1.32 h Chrudim 14.01.2019
skok o tyči 2.70 h Ostrava 03.03.2019
skok o tyči 2.70 Chrudim 11.09.2019
skok daleký 4.39 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
vrh koulí 3kg 07.63 Chrudim 17.04.2019
pohár rozhlasu 1890 Pardubice 21.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťky Atletiky Chrudim (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žky Chrudim 2.53
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žky 2= Chrudim 2.60
11.09.2019 4.kolo KPD přípravek (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žky Chrudim 2.70
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/Žky/F Ústí nad Orlicí 2.50
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žky/F 8 Ústí nad Orlicí 4.39
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R01 2 Ústí nad Orlicí 08.58
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/FA 5 Ústí nad Orlicí 08.67
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žky Chrudim 2.60
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žky Pardubice 1890
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žky/B01 3 Pardubice 08.40
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) skok daleký/Žky/F 4 Pardubice 4.81
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) pohár rozhlasu/Žky Chrudim 1156
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) 60 m/Žky Chrudim 08.37
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) skok daleký/Žky Chrudim 4.46
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5 Chrudim 07.63
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) skok daleký/Žky Chrudim 4.78
04.03.2019 7.halové závody (tyč) (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žky Chrudim 2.55
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žky 7 Ostrava 2.70
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) skok vysoký/Žky 8 Chrudim 1.23
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) skok o tyči/Žky Chrudim 2.40
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky 8 Chrudim 1.30
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žky Chrudim 2.53
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žky/B02 1 Chrudim 07.0
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky 7 Chrudim 1.32