Karta atleta

Export do excelu
  • Grégrová Kristýna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.1 Šternberk 25.4.2019
60 m 09.42 Přerov 10.10.2018
60 m 09.40 h Olomouc 30.1.2019
150 m 23.37 Blansko 30.9.2018
150 m 23.31 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
300 m 50.78 Blansko 30.9.2018
300 m 50.11 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
600 m 2:01.98 Prostějov 7.9.2017
800 m 2:49.33 Přerov 15.5.2018
800 m 2:50.94 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:23.39 Hranice 18.5.2019
60 m překážek 14.26 Olomouc 4.10.2017
pohár rozhlasu 0439 Olomouc 9.5.2018
pětiboj 1477 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 2158 Šternberk 25.4.2019
hod kladivem 3kg 13.93 Šumperk 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 28.61 Přerov 10.10.2018
hod raketkou 25.04 Šternberk 25.4.2019
skok daleký 3.42 Přerov 10.10.2018
skok daleký 4.07 h Šternberk 8.3.2019
chůze dráha 3000 m 21:49.32 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
Přespolní běh 0:03:07 Frýdek-Místek 3.11.2018
Beh do vrchu 1:05.5 Moravský Beroun 6.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.1 Šternberk 25.4.2019
60 m 09.40 h Olomouc 30.1.2019
150 m 23.31 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
300 m 50.95 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 2:07.0 Šternberk 25.4.2019
800 m 2:56.09 Olomouc 14.5.2019
800 m 2:50.94 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:23.39 Hranice 18.5.2019
pohár rozhlasu 0402 Olomouc 14.5.2019
čtyřboj 2158 Šternberk 25.4.2019
hod kladivem 3kg 13.93 Šumperk 15.5.2019
hod raketkou 25.04 Šternberk 25.4.2019
skok daleký 3.62 Šternberk 25.4.2019
skok daleký 4.07 h Šternberk 8.3.2019
chůze dráha 3000 m 21:49.32 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
Přespolní běh 0:04:11 Olomouc 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž 13 Hranice 6:23.39
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kladivo 3kg/Žky/F 5 Šumperk 13.93
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/F 12 Šumperk 3:04.68
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 60 m/Žky/B02 8 Olomouc 09.42
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 800 m/Žky/B01 4 Olomouc 2:56.09
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) poharR/Žky 57 Olomouc 0402
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/F 11 Olomouc 2:58.22
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) čtyřboj/Žky/F 5 Šternberk 2158
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 50 m/Žky 7 Šternberk 08.1
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 600 m/Žky Šternberk 2:07.0
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) raketka/Žky 8 Šternberk 25.04
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) dálka/Žky 8 Šternberk 3.62
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky/F 7 Šternberk 0:06:18
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Ž/F 10 Šternberk 0:09:51
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky 7 Šternberk 0:06:18
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žky 7 Olomouc 0:04:11
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 84 Mladá Boleslav 14:57
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) dálka/Žky 6 Šternberk 4.07
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 800 m/Žky/F 6 Šternberk 3:13.87
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 60 m/Žky/R02 3 Šternberk 09.46
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B03 5 Ostrava - Vítkovice 2:50.94
30.01.2019 Nejvýš, Nejrychleji (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R1 4 Olomouc 09.40
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žky/B01 9 Olomouc 3:08.25
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 3000m/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 21:49.32
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B02 9 Ostrava - Vítkovice 2:51.56
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B05 5 Ostrava - Vítkovice 50.95
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B12 5 Ostrava - Vítkovice 23.31