Karta atleta

Export do excelu
  • Dorazinová Nela
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.44 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 08.63 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 19.98 Praha - Juliska 21.5.2019
150 m 23.27 h Praha - Stromovka 15.2.2017
300 m 42.68 Praha - Juliska 21.5.2019
300 m 44.76 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:41.57 Praha - Kotlářka 23.5.2019
600 m 1:59.34 h Praha - Stromovka 19.2.2017
800 m 2:23.58 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:27.90 h Ostrava 2.3.2019
60 m překážek 12.06 Praha - Jeseniova 23.4.2018
pohár rozhlasu 2163 Praha - Kotlářka 23.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.83 Praha - Děkanka 31.5.2018
Přespolní běh 12:22 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.44 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 08.63 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 19.98 Praha - Juliska 21.5.2019
300 m 42.68 Praha - Juliska 21.5.2019
300 m 44.76 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:41.57 Praha - Kotlářka 23.5.2019
800 m 2:23.58 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:27.90 h Ostrava 2.3.2019
pohár rozhlasu 2163 Praha - Kotlářka 23.5.2019
Přespolní běh 12:22 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žkm Praha - Kotlářka 2163
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Kotlářka 08.44
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 600 m/Žkm/B01 1 Praha - Kotlářka 1:41.57
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B03 1 Praha - Juliska 42.68
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B04 1 Praha - Juliska 19.98
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B01 2 Praha - Děkanka 2:23.58
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žky Praha - Jeseniova 2:32.33
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Jeseniova 08.30
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 24 Mladá Boleslav 12:22
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R2 6 Ostrava 2:27.90
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žky/B01 2 Praha - Strahov 2:28.61
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R4 3 Praha-Juliska 08.63
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/B01 MS Praha - Strahov 2:30.94
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B8 1 Praha - Stromovka 44.76
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 2:30.77