Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Hofhanslová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér: Sadil Miroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.5 Šternberk 25.04.2019
60 m 09.30 Přerov 10.10.2018
60 m 09.23 h Olomouc 22.02.2019
150 m 23.20 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 22.94 Olomouc 03.06.2020
300 m 51.07 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
600 m 2:10.2 Šternberk 25.04.2019
800 m 3:02.49 Přerov 10.10.2018
800 m 3:06.02 h Šternberk 08.03.2019
skok vysoký 1.25 Šternberk 29.05.2018
skok vysoký 1.25 h Olomouc 22.02.2019
skok daleký 4.05 Přerov 10.10.2018
skok daleký 3.90 h Olomouc 25.01.2019
vrh koulí 3kg 06.06 h Olomouc 22.02.2019
vrh koulí 3kg 05.33 Olomouc 14.05.2019
hod diskem 0,75kg 16.42 Olomouc 29.05.2019
hod diskem 1kg 16.20 Šumperk 16.08.2020
hod kladivem 3kg 21.38 Olomouc 03.06.2020
hod kladivem 4kg 16.67 Třinec 23.08.2020
hod oštěpem 400g 26.53 Blansko 30.09.2018
hod oštěpem 500g 26.24 Olomouc 03.06.2020
hod oštěpem 600g 23.27 Šumperk 16.08.2020
pohár rozhlasu 0607 Olomouc 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.49 Olomouc 30.05.2018
hod raketkou 38.32 Šternberk 25.04.2019
pětiboj 1653 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 2598 Šternberk 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.5 Šternberk 25.04.2019
60 m 09.23 h Olomouc 22.02.2019
150 m 23.20 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 51.07 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
600 m 2:10.2 Šternberk 25.04.2019
800 m 3:06.02 h Šternberk 08.03.2019
800 m 3:28.07 Olomouc 14.05.2019
skok vysoký 1.25 h Olomouc 22.02.2019
skok daleký 3.90 h Olomouc 25.01.2019
skok daleký 4.27 Šternberk 25.04.2019
vrh koulí 3kg 06.06 h Olomouc 22.02.2019
vrh koulí 3kg 05.33 Olomouc 14.05.2019
hod diskem 0,75kg 16.42 Olomouc 29.05.2019
hod kladivem 3kg 19.04 Olomouc 04.09.2019
hod kladivem 4kg 14.55 Ostrava 25.08.2019
hod oštěpem 500g 22.35 Olomouc 29.05.2019
hod oštěpem 600g 22.18 Ostrava 25.08.2019
pohár rozhlasu 0000 Olomouc 14.05.2019
hod raketkou 38.32 Šternberk 25.04.2019
čtyřboj 2598 Šternberk 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Žky 4 Olomouc 20.61
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Žky Olomouc 19.04
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 6 Ostrava 14.55
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 12 Ostrava 22.18
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Žky 5 Olomouc 22.35
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Žky Olomouc 17.14
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) hod diskem 0,75kg/Žky 6 Olomouc 16.42
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Hranice DNS
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F 4 Šumperk 16.16
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F 6 Šumperk 16.33
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 9 Šumperk 21.69
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) vrh koulí 3kg/Žky 33 Olomouc 05.33
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 800 m/Žky/B01 15 Olomouc 3:28.07
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) pohár rozhlasu/Žky 82= Olomouc 0000
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) čtyřboj/Žky/F Šternberk 2598
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 50 m/Žky 2= Šternberk 07.5
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 600 m/Žky 6 Šternberk 2:10.2
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) hod raketkou/Žky Šternberk 38.32
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) skok daleký/Žky Šternberk 4.27
04.04.2019 Jarní běh šternberských škol žáků (AK Šternberk ) Přespolní běh/Žky/F 7 Šternberk 0:06:48
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 800 m/Žky/F 5 Šternberk 3:06.02
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 10 Olomouc 06.06
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok vysoký/Žky 17 Olomouc 1.25
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R08 3 Olomouc 09.23
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B02 5 Ostrava - Vítkovice 51.07
30.01.2019 Nejvýš, Nejrychleji (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R3 2 Olomouc 09.39
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žky Olomouc NM
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky 17 Olomouc 3.90
21.01.2019 Šternberský výškař (Atletický klub Šternberk ) skok vysoký/Žky/F 5= Šternberk 1.10
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 27= Ostrava - Vítkovice 1.20
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B13 2 Ostrava - Vítkovice 23.20