Karta atleta

Export do excelu
  • Hofhanslová Lucie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér Michaela Mondeková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.5 Šternberk 25.04.2019
60 m 09.30 Přerov 10.10.2018
60 m 09.23 h Olomouc 22.02.2019
150 m 24.04 Blansko 30.09.2018
150 m 23.20 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 51.07 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
600 m 2:10.2 Šternberk 25.04.2019
800 m 3:02.49 Přerov 10.10.2018
800 m 3:06.02 h Šternberk 08.03.2019
pohár rozhlasu 0607 Olomouc 09.05.2018
pětiboj 1653 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 2598 Šternberk 25.04.2019
hod diskem 0,75kg 16.42 Olomouc 29.05.2019
hod kladivem 3kg 19.04 Olomouc 04.09.2019
hod kladivem 4kg 14.55 Ostrava 25.08.2019
hod oštěpem 400g 26.53 Blansko 30.09.2018
hod oštěpem 500g 22.35 Olomouc 29.05.2019
hod oštěpem 600g 22.18 Ostrava 25.08.2019
hod kriketovým míčkem 40.49 Olomouc 30.05.2018
hod raketkou 38.32 Šternberk 25.04.2019
vrh koulí 3kg 05.33 Olomouc 14.05.2019
vrh koulí 3kg 06.06 h Olomouc 22.02.2019
skok daleký 4.05 Přerov 10.10.2018
skok daleký 3.90 h Olomouc 25.01.2019
skok vysoký 1.25 Šternberk 29.05.2018
skok vysoký 1.25 h Olomouc 22.02.2019
Přespolní běh 0:06:48 Šternberk 04.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) oštěp 500g/Žky 4 Olomouc 20.61
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) kladivo 3kg/Žky Olomouc 19.04
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 4kg/Ž 6 Ostrava 14.55
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 600g/Ž 12 Ostrava 22.18
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) oštěp 500g/Žky 5 Olomouc 22.35
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) kladivo 3kg/Žky Olomouc 17.14
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) disk 0,75kg/Žky 6 Olomouc 16.42
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž Hranice DNS
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kladivo 3kg/Žky/F 4 Šumperk 16.16
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) disk 0,75kg/Žky/F 6 Šumperk 16.33
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 9 Šumperk 21.69
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) koule 3kg/Žky 33 Olomouc 05.33
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 800 m/Žky/B01 15 Olomouc 3:28.07
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) poharR/Žky 82= Olomouc 0000
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) čtyřboj/Žky/F Šternberk 2598
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 50 m/Žky 2= Šternberk 07.5
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 600 m/Žky 6 Šternberk 2:10.2
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) raketka/Žky Šternberk 38.32
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) dálka/Žky Šternberk 4.27
04.04.2019 Jarní běh šternberských škol žáků (AK Šternberk ) Přespolní běh/Žky/F 7 Šternberk 0:06:48
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 800 m/Žky/F 5 Šternberk 3:06.02
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) koule 3kg/Žky 10 Olomouc 06.06
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) výška/Žky 17 Olomouc 1.25
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R08 3 Olomouc 09.23
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B02 5 Ostrava - Vítkovice 51.07
30.01.2019 Nejvýš, Nejrychleji (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R3 2 Olomouc 09.39
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) výška/Žky Olomouc NM
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky 17 Olomouc 3.90
21.01.2019 Šternberský výškař (Atletický klub Šternberk ) výška/Žky/F 5= Šternberk 1.10
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 27= Ostrava - Vítkovice 1.20
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B13 2 Ostrava - Vítkovice 23.20