Karta atleta

Export do excelu
  • Iveta Černíková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Kummer Luboš, Kummer Luboš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.25 h Opava 15.02.2018
60 m 08.08 Třinec 06.06.2019
60 m 08.15 h Ostrava 08.01.2022
100 m 12.97 Opava 14.05.2022
150 m 20.40 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 20.14 Opava 03.08.2021
200 m 27.35 Opava 13.08.2022
600 m 2:04.68 Opava 23.06.2020
800 m 2:43.14 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.44 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.26 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.54 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 08.99 h Ostrava 06.02.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 15.55 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
100 m překážek (0.84) 15.53 Olomouc 28.05.2022
100 m překážek (0.76/8.50) 14.72 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
200 m překážek (0.76) 30.63 Břeclav 27.09.2020
300 m překážek (0.76) 46.02 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
skok vysoký 1.30 Opava 16.06.2020
skok daleký 5.25 Opava 07.08.2021
skok daleký 5.32 h Opava 09.01.2022
trojskok 10.69 h Ostrava 06.02.2022
trojskok 10.69 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
vrh koulí 3kg 08.39 Opava 23.06.2020
hod oštěpem 500g 30.78 Opava 16.06.2020
hod kriketovým míčkem 46.18 Opava 26.04.2018
pohár rozhlasu 1302 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 2625 Opava 26.04.2018
sedmiboj [Zky] 3434 Třinec 27.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 08.08 Třinec 06.06.2019
150 m 20.40 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 20.16 Opava 16.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.07 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.40 Frýdek-Místek 03.09.2019
200 m překážek (0.76) 32.04 Opava 16.05.2019
skok daleký 4.67 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 4.89 Třinec 06.06.2019
pohár rozhlasu 1302 Plzeň 11.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 08.28
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.31
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 10.07
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 7 Kolín 08.27
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Frýdek-Místek 08.24
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Frýdek-Místek 17.40
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Frýdek-Místek 33.78
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 12 Plzeň 1302
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žkm/B01 3 Plzeň 08.19
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žkm 4 Plzeň 4.82
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F Třinec 4.89
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B01 3 Třinec 08.08
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) pohár rozhlasu/Žkm 5 Tyršův stadión, Opava 1291
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žkm Tyršův stadión, Opava 08.20
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) skok daleký/Žkm Tyršův stadión, Opava 4.79
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B01 6 Opava 20.16
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Opava 32.04
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 1 Opava 08.15
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 7 Ostrava - Vítkovice 24.38
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B06 1 Ostrava - Vítkovice 08.37
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 33.41
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 08.27
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 1 Opava - ZŠ Englišova 08.21
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Opava - ZŠ Englišova 10.41
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F01 14 Ostrava - Vítkovice 4.67
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B05 1 Ostrava - Vítkovice 20.40
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky Opava 4.52
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Opava 10.09
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/R01 1 Opava 08.31
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/F Opava 08.26