Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Pristačová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Janeček Matúš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 Praha - Kotlářka 07.06.2017
60 m 09.13 h Praha - Strahov 14.12.2019
150 m 22.63 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 22.75 h Praha - Stromovka 08.01.2020
300 m 49.22 Praha - Eden 27.06.2018
600 m 2:18.18 Praha - Jeseniova 24.04.2017
800 m 2:55.24 Praha - Eden 27.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.12 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.17 Praha - Eden 11.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.61 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok vysoký 1.20 Praha-Mazurská 21.09.2017
skok vysoký 1.28 h Český Brod 13.01.2018
skok daleký 4.19 h Praha-Stromovka 21.02.2018
skok daleký 4.25 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
vrh koulí 2kg 05.94 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 2kg 06.91 Praha - Juliska 31.05.2018
vrh koulí 3kg 07.05 Praha - Jižní Město 21.10.2019
hod diskem 0,75kg 14.14 Praha - Eden 07.09.2019
hod oštěpem 400g 22.62 Praha - Jeseniova 03.09.2018
hod oštěpem 500g 15.18 Praha - Děkanka 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.16 Praha - Eden 20.06.2018
pětiboj 2094 Praha - Radotín 20.05.2018
chůze dráha 3000 m 23:48.57 Praha - Eden 07.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.13 h Praha - Strahov 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.61 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok daleký 4.11 h Praha - Strahov 14.12.2019
vrh koulí 3kg 07.05 Praha - Jižní Město 21.10.2019
hod diskem 0,75kg 14.14 Praha - Eden 07.09.2019
hod oštěpem 500g 15.18 Praha - Děkanka 21.05.2019
chůze dráha 3000 m 23:48.57 Praha - Eden 07.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky 23 Praha - Strahov 4.11
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R10 3 Praha - Strahov 09.13
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B23 4 Praha-Stromovka 09.25
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žky Praha - ZŠ Pošepného DNS
21.10.2019 Oddílový pětiboj ml. žactva SpS a vrh koulí st. žactva (Atletika Jižní Město) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Jižní Město 07.05
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) chůze dráha 3000 m/Žky/F Praha - Eden 23:48.57
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 30 Praha - Eden 14.14
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 16 Praha - Juliska 06.49
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F 11 Praha - Děkanka 15.18
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 Praha - Strahov DNS
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B8 3 Praha - Stromovka 11.61
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 33 Praha - Stromovka 4.06
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 Praha - Stromovka DNS
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B28 3 Praha - Stromovka 09.30