Karta atleta

Export do excelu
  • Carbová Adéla
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 Svitavy 1.6.2019
100 m 14.24 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
150 m 23.59 Ústí nad Orlicí 16.5.2018
hod oštěpem 500g 25.04 Litomyšl 26.5.2019
hod oštěpem 600g 21.06 Chrudim 2.6.2019
hod kriketovým míčkem 41.55 Litomyšl 15.9.2018
skok daleký 4.55 Týniště nad Orlicí 19.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 Svitavy 1.6.2019
100 m 14.24 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
hod oštěpem 500g 25.04 Litomyšl 26.5.2019
hod oštěpem 600g 21.06 Chrudim 2.6.2019
skok daleký 4.55 Týniště nad Orlicí 19.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) dálka/Ž/F 15 Děčín 4.29
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/Ž/R02 6 Děčín 14.74
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žky/KF 14 Brno 4.42
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) oštěp 500g/Žky/FB 28 Brno 23.32
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žky/R14 8 Brno 08.97
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Žky/F 14 Ústí nad Orlicí 19.94
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žky/F 11 Ústí nad Orlicí 4.34
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R03 3 Ústí nad Orlicí 08.97
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) dálka/Ž 10 Svitavy 4.28
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) oštěp 600g/Ž 9 Svitavy 20.08
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/B01 6 Ústí nad Orlicí 09.04
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky/F 7 Svitavy 4.53
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky/F 10 Svitavy 22.59
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R06 4 Svitavy 08.76
02.06.2019 2.kolo KP mužů (Atletika Chrudim) oštěp 600g/Ž 6 Chrudim 21.06
02.06.2019 2.kolo KP mužů (Atletika Chrudim) dálka/Ž 7= Chrudim 4.46
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky 7 Svitavy 08.64
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky 9 Svitavy 23.11
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žky 4 Svitavy 4.65
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R02 4 Svitavy 08.63
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 500g/Žky 9 Litomyšl 25.04
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky 6 Litomyšl 4.75
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R03 3 Litomyšl 08.61
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) 100 m/Ž/R01 5 Týniště nad Orlicí 14.24
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) dálka/Ž 6 Týniště nad Orlicí 4.55
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) 100 m/Ž/FB Týniště nad Orlicí 14.33
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) oštěp 500g/Žky 13 Chrudim 22.27
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žky 4 Chrudim 4.60
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B06 2 Chrudim 08.81