Karta atleta

Export do excelu
  • Erika Prášková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Sobčíková Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 08.86 Opava 09.06.2020
100 m 15.01 Zlín 06.06.2021
150 m 23.11 h Ostrava 20.02.2018
150 m 22.09 Ostrava 02.06.2021
300 m 50.65 Šumperk 07.10.2018
800 m 3:01.33 Ostrava 22.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.46 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
skok vysoký 1.17 h Atletický tunel Ostrava 16.02.2017
skok vysoký 1.10 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 4.25 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 4.34 Třinec 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 36.80 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 1580 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.12 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 08.99 Třinec 06.06.2019
skok daleký 4.25 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 4.34 Třinec 18.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice DNS
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R05 Ostrava - Vítkovice DNS
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B04 7 Frýdek-Místek 09.31
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žky/F 21 Frýdek-Místek 4.01
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F 11 Třinec 4.38
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B03 6 Třinec 08.93
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F 15 Třinec 4.21
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B03 4 Třinec 08.99
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky 12 Opava 4.52
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B03 8 Opava 09.00
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 27 Ostrava - Vítkovice 3.93
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B05 6 Ostrava - Vítkovice 09.10
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 25 Ostrava - Vítkovice 4.25
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R06 2 Ostrava - Vítkovice 09.12
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žky/R04 5 Ostrava 09.25
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žky/B02 1 Ostrava 4.24
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R05 7 Ostrava - Vítkovice 09.24
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 6 Ostrava - Vítkovice 09.15
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F02 7 Ostrava - Vítkovice 4.04