Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Dostálová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.62 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 08.90 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.95 Praha - Přátelství 24.06.2020
100 m 14.53 Praha-Hostivař 26.06.2019
150 m 22.22 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 50.76 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:00.42 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:57.90 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 12.05 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 19.94 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.24 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.23 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok o tyči 2.00 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok o tyči 2.10 Praha - Hostivař 11.06.2021
skok daleký 3.68 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.19 Praha - Děkanka 14.06.2020
vrh koulí 2kg 08.43 Praha - Vokovice 30.05.2018
vrh koulí 3kg 07.08 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 08.70 Praha - Děkanka 05.06.2022
vrh koulí 4kg 07.58 Praha - Kotlářka 03.09.2021
hod diskem 0,75kg 21.82 Pacov 21.08.2020
hod diskem 1kg 24.08 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2022
hod kladivem 3kg 25.97 Praha - Děkanka 02.09.2021
hod kladivem 4kg 22.49 Praha - Pekařka 03.05.2022
hod oštěpem 400g 17.52 Praha - Mazurská 25.06.2018
hod oštěpem 500g 24.24 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod oštěpem 600g 24.74 Praha - Hostivař 11.06.2021
pětiboj hala [Zky] 1665 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 2648 Praha - Děkanka 13.06.2020
vrhačský trojboj 1020 Praha - Hostivař 18.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 13.62 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 09.50 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m 14.53 Praha-Hostivař 26.06.2019
150 m 22.26 Praha - Stromovka 19.06.2019
vrh koulí 3kg 06.30 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 3kg 06.71 Praha - Hostivař 05.06.2019
hod diskem 0,75kg 21.23 Praha - Děkanka 14.06.2019
hod diskem 1kg 17.58 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
hod kladivem 3kg 17.06 Praha - Vinohrady 01.05.2019
hod oštěpem 500g 18.67 Praha - Vokovice 09.09.2019
vrhačský trojboj 0796 Praha - Hostivař 05.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 yardů/Dky/B01 4 Praha - Děkanka 13.62
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Děkanka 18.68
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Ž/F 16 Praha - Podvinný Mlýn 17.58
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B04 4 Praha - Podvinný Mlýn 14.95
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) hod oštěpem 500g/Žky MS Praha - Vokovice 18.67
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žky/B05 MS Praha - Vokovice 23.12
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/Ž/B5 1 Praha-Hostivař 14.53
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F MS Praha - Stromovka 16.59
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B02 MS Praha - Stromovka 22.26
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 0,75kg/Žky/F 6 Praha - Děkanka 21.23
05.06.2019 Kontrolní závody (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Hostivař 06.71
05.06.2019 Kontrolní závody (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Hostivař 18.38
05.06.2019 Kontrolní závody (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Hostivař 16.84
05.06.2019 Kontrolní závody (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrhačský trojboj/Žky Praha - Hostivař 0796
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Žky 5 Praha - Vinohrady 17.06
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Vinohrady 20.92
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Praha - Strahov 06.30
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R14 MS Praha - Strahov 09.50