Karta atleta

Export do excelu
  • Herková Tereza
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér Zdeněk Lípa
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.86 Hodonín 8.9.2018
60 m 09.25 Hodonín 8.9.2018
100 m 15.25 Hodonín 8.9.2018
150 m 21.32 Břeclav 4.5.2019
300 m 47.84 Hodonín 27.4.2019
500 m 1:31.36 Hodonín 27.4.2019
600 m 1:53.37 Hodonín 7.5.2019
800 m 2:44.69 Břeclav 31.8.2019
800 m 2:47.81 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 5:51.49 Břeclav 4.5.2019
60 m překážek 12.92 Hodonín 17.5.2018
pohár rozhlasu 0950 Hodonín 7.5.2019
hod oštěpem 500g 20.51 Hodonín 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.94 Břeclav 27.5.2018
vrh koulí 3kg 06.96 Hodonín 27.4.2019
Přespolní běh 0:05:55 Hodonín 20.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.32 Břeclav 4.5.2019
300 m 47.84 Hodonín 27.4.2019
500 m 1:31.36 Hodonín 27.4.2019
600 m 1:53.37 Hodonín 7.5.2019
800 m 2:44.69 Břeclav 31.8.2019
800 m 2:47.81 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 5:51.49 Břeclav 4.5.2019
pohár rozhlasu 0950 Hodonín 7.5.2019
hod oštěpem 500g 20.51 Hodonín 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.63 Hodonín 7.5.2019
vrh koulí 3kg 06.96 Hodonín 27.4.2019
Přespolní běh 13:28 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Jky/F 10 Břeclav 2:48.20
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž 13 Břeclav 2:44.69
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Ž/B02 MS Hodonín 2:45.12
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Ž/F 10 Jihlava 2:47.74
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/Žky/F 4 Hodonín 5:53.92
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žky/B03 5 Hodonín 21.39
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/Žky/B 7 Vyškov 5:52.63
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žky/B02 4 Vyškov 21.47
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Žky Znojmo DNS
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) poharR/Žkm 23 Břeclav 0886
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) kriket/Žkm 15= Břeclav 34.80
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 600 m/Žkm/B02 3 Břeclav 1:54.42
14.05.2019 Pohár přípravek I (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 500g/Žky/F Hodonín 20.51
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) poharR/Žkm 10 Hodonín 0950
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) kriket/Žkm 11 Hodonín 38.63
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) 600 m/Žkm Hodonín 1:53.37
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky/F Břeclav 5:51.49
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B09 1 Břeclav 21.32
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 500 m/Dky Hodonín 1:31.36
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Hodonín 47.84
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 3kg/Žky Hodonín 06.96
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 60 Mladá Boleslav 13:28
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B02 12 Ostrava - Vítkovice 2:47.81