Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Herková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér: Lípa Zdeněk
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.86 Hodonín 08.09.2018
60 m 09.20 Hodonín 21.05.2020
100 m 14.89 Hodonín 21.05.2020
150 m 21.32 Břeclav 04.05.2019
300 m 47.84 Hodonín 27.04.2019
500 m 1:31.36 Hodonín 27.04.2019
600 m 1:53.37 Hodonín 07.05.2019
800 m 2:40.84 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:39.28 Břeclav 27.06.2020
1500 m 5:51.49 Břeclav 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.92 Hodonín 17.05.2018
200 m překážek (0.76) 38.31 Vyškov 13.06.2020
vrh koulí 3kg 06.96 Hodonín 27.04.2019
hod oštěpem 500g 20.51 Hodonín 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.94 Břeclav 27.05.2018
pohár rozhlasu 0950 Hodonín 07.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.32 Břeclav 04.05.2019
300 m 47.84 Hodonín 27.04.2019
500 m 1:31.36 Hodonín 27.04.2019
600 m 1:53.37 Hodonín 07.05.2019
800 m 2:47.81 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 2:44.69 Břeclav 31.08.2019
1500 m 5:51.49 Břeclav 04.05.2019
vrh koulí 3kg 06.96 Hodonín 27.04.2019
hod oštěpem 500g 20.51 Hodonín 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.63 Hodonín 07.05.2019
pohár rozhlasu 0950 Hodonín 07.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Jky/F 10 Břeclav 2:48.20
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž 13 Břeclav 2:44.69
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Ž/B02 MS Hodonín 2:45.12
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Ž/F 10 Jihlava 2:47.74
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/Žky/F 4 Hodonín 5:53.92
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žky/B03 5 Hodonín 21.39
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/Žky/B 7 Vyškov 5:52.63
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žky/B02 4 Vyškov 21.47
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Žky Znojmo DNS
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) pohár rozhlasu/Žkm 23 Břeclav 0886
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) hod kriketovým míčkem/Žkm 15= Břeclav 34.80
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 600 m/Žkm/B02 3 Břeclav 1:54.42
14.05.2019 Pohár přípravek I (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F Hodonín 20.51
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) pohár rozhlasu/Žkm 10 Hodonín 0950
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Hodonín 38.63
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) 600 m/Žkm Hodonín 1:53.37
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky/F Břeclav 5:51.49
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B09 1 Břeclav 21.32
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 500 m/Dky Hodonín 1:31.36
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Hodonín 47.84
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Hodonín 06.96
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 60 Mladá Boleslav 13:28
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B02 12 Ostrava - Vítkovice 2:47.81