Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Kryštofová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Kryštof Jiří
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.28 Praha - Stromovka 06.10.2018
60 m 09.55 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 25.75 Praha - Jeseniova 17.05.2018
600 m 2:36.67 Praha - Stromovka 01.06.2017
800 m 3:37.02 Praha - Stromovka 06.10.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 15.03 Praha - Stromovka 06.10.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 14.19 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.15 Kolín 05.06.2017
skok daleký 3.46 Praha - Stromovka 06.10.2018
vrh koulí 2kg 10.86 Praha - Jeseniova 17.05.2018
vrh koulí 2kg 10.45 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 12.57 h Praha - Strahov 13.02.2022
vrh koulí 3kg 12.11 Praha - Strahov 28.06.2022
vrh koulí 4kg 10.63 Praha - Stromovka 13.05.2022
vrh koulí 4kg 10.71 h Praha - Stromovka 17.01.2023
hod diskem 0,75kg 26.62 Praha - Podvinný mlýn 01.09.2020
hod diskem 1kg 30.57 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2022
hod kladivem 3kg 52.53 Praha - Děkanka 07.06.2022
hod kladivem 4kg 42.35 Litomyšl 20.08.2022
hod oštěpem 500g 37.76 Praha - Novoborská 05.06.2021
hod oštěpem 600g 35.23 Praha - Kotlářka 10.06.2022
hod kriketovým míčkem 48.70 Praha - Přátelství 13.09.2018
pohár rozhlasu 0494 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
pětiboj 1094 Praha - Stromovka 06.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 08.31 h Praha - Stromovka 13.02.2019
vrh koulí 3kg 09.85 Praha - Eden 07.09.2019
hod diskem 0,75kg 20.00 Praha - Eden 07.09.2019
hod kladivem 3kg 32.70 Praha - Eden 07.09.2019
pohár rozhlasu 0494 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 7 Praha - Eden 09.85
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Žky Praha - Eden 32.70
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 18 Praha - Eden 20.00
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky Stará Boleslav 32.26
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F 15 Praha - Děkanka 08.82
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 28.64
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky MS Liberec 29.73
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) hod diskem 0,75kg/Žky 7 Praha - Vokovice 19.01
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Vokovice 09.75
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Juliska 09.29
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Juliska DNS
10.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A v hodu kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Žky/F Praha - Vinohrady 29.39
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Žky Praha - Vinohrady 28.50
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) pohár rozhlasu/Žky 32 Praha - ZŠ Burešova 0494
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky (Jaroš David, jaros@zsburesova.cz, 773503697) vrh koulí 3kg/Žky Praha - ZŠ Burešova 09.46
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 14 Praha - Stromovka 08.31