Karta atleta

Export do excelu
  • Kubecová Lucie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Domažlice 17.8.2019
150 m 20.28 Domažlice 12.6.2019
150 m 22.04 h Praha - Stromovka 24.2.2018
200 m 28.07 Stříbro 25.8.2019
300 m 43.77 Domažlice 17.8.2019
400 m 61.51 Stříbro 25.8.2019
600 m 1:49.36 Stříbro 9.5.2018
800 m 2:17.59 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:33.33 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:46.44 Domažlice 25.5.2017
1500 m 5:23.46 h Praha - Stromovka 13.2.2019
60 m překážek 13.05 Domažlice 25.5.2017
pohár rozhlasu 1443 Domažlice 9.5.2019
Přespolní běh 02:53 Mochtín 8.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Domažlice 17.8.2019
150 m 20.28 Domažlice 12.6.2019
200 m 28.07 Stříbro 25.8.2019
300 m 43.77 Domažlice 17.8.2019
400 m 61.51 Stříbro 25.8.2019
800 m 2:17.59 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:33.33 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1500 m 5:23.46 h Praha - Stromovka 13.2.2019
pohár rozhlasu 1443 Domažlice 9.5.2019
Přespolní běh 02:53 Mochtín 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/Ž/F MS Stříbro 61.51
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B03 MS Stříbro 28.07
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/F 3= Domažlice 08.61
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žky/B01 1 Domažlice 43.77
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/R03 1 Domažlice 08.65
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žky/R1 4 Jablonec nad Nisou 2:17.59
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 150 m/Žky/B06 1 Domažlice 20.28
09.06.2019 Běh historickým Stříbrem, Memoriál Petra Bursíka (TJ Baník Stříbro, Město Stříbr) Přespolní běh/Žky Stříbro 05:41
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žky/F Stříbro 2:22.96
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/B01 1 Klatovy 2:25.1
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) poharR/Žky Domažlice 1443
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 800 m/Žky Domažlice 2:23.2
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Žky 1= Domažlice 08.4
08.05.2019 Mochtínský přespolní běh (Tělovýchovná jednota Sokol Moc) Přespolní běh/Žky/B 1 Mochtín 02:53
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky Bělá nad Radbuzou NM
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 42 Mladá Boleslav 12:49
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žky/B01 2 Praha - Stromovka 2:33.33
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 5:23.46