Karta atleta

Export do excelu
  • Apltauerová Hana
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér Jana Červenková, Ludmila Formanová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Čáslav 24.5.2019
60 m 08.93 h Praha - Strahov 13.1.2019
100 m 13.84 Čáslav 25.8.2019
150 m 20.77 Kolín 14.6.2019
150 m 21.93 h Praha - Strahov 13.1.2019
300 m 47.29 Brno 9.9.2019
800 m 3:02.43 Brno 11.9.2017
60 m překážek 13.61 Kolín 12.5.2018
pětiboj 1536 Kolín 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 18.68 Kolín 12.5.2018
skok daleký 4.48 Vlašim 26.4.2019
skok vysoký 1.20 Čáslav 8.10.2018
skok vysoký 1.15 h Čáslav 22.12.2017
Přespolní běh 0:09:09 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 Čáslav 24.5.2019
60 m 08.93 h Praha - Strahov 13.1.2019
100 m 13.84 Čáslav 25.8.2019
150 m 20.77 Kolín 14.6.2019
150 m 21.93 h Praha - Strahov 13.1.2019
300 m 47.29 Brno 9.9.2019
skok daleký 4.48 Vlašim 26.4.2019
Přespolní běh 0:09:09 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žky/R23 6 Brno 09.05
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 300 m/Žky/B17 8 Brno 47.29
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žky/KF 15 Brno 4.38
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R02 7 Jablonec nad Nisou 14.17
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žky 19 Beroun 4.31
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B03 3 Beroun 21.60
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) dálka/Ž 12 Čáslav 4.38
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/R03 5 Čáslav 13.84
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 7 Kolín 4.64
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B02 3 Kolín 20.77
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R03 2= Čáslav 08.75
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žky/B02 4 Čáslav 21.49
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R02 4 Kladno 08.78
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B02 4 Kladno 20.97
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky 11 Vlašim 4.48
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B03 1 Vlašim 21.12
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 87 Mladá Boleslav 15:56
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žky/B MS Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:09:09
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R04 MS Praha - Strahov 08.97
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B11 MS Praha - Strahov 22.83
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R10 4 Praha - Strahov 08.93
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B07 2 Praha - Strahov 21.93