Karta atleta

Export do excelu
  • Dittrichová Lucie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Přerov 01.05.2019
100 m 15.10 Přerov 01.05.2019
150 m 21.77 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
200 m 29.21 Přerov 01.05.2019
300 m 45.30 Olomouc 08.05.2019
300 m 46.84 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
800 m 2:37.18 Uherské Hradiště 23.05.2019
1500 m 5:44.52 Otrokovice 05.09.2019
60 m překážek 11.86 Zlín 13.09.2017
60 m překážek 10.65 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
100 m překážek 17.11 Uherské Hradiště 18.06.2019
200 m překážek 33.85 Uherské Hradiště 26.04.2019
sprintérský trojboj 1566 Přerov 01.05.2019
pohár rozhlasu 1042 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1868 Zlín 13.09.2017
hod oštěpem 400g 24.46 Uherské Hradiště 15.06.2017
hod oštěpem 500g 31.41 Uherské Hradiště 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 40.57 Uherské Hradiště 26.05.2016
skok daleký 4.53 Uherské Hradiště 23.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 500g/Žky Otrokovice 29.52
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m př./Žky/B01 4 Otrokovice 18.60
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 1500 m/Žky/F Otrokovice 5:44.52
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B01 2 Uherské Hradiště 17.11
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky Uherské Hradiště 45.56
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky Uherské Hradiště 30.42
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žky 17 Uherské Hradiště 1042
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žky/F 8 Uherské Hradiště 4.53
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 800 m/Žky/B02 1 Uherské Hradiště 2:37.18
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kroměříž, Kategorie IV (Zbořilová Alena, zborilenka@centrum.cz, 774511948) poharR/Žky 7 Kroměříž 0925
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kroměříž, Kategorie IV (Zbořilová Alena, zborilenka@centrum.cz, 774511948) 800 m/Žky/B01 1 Kroměříž 2:45.75
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kroměříž, Kategorie IV (Zbořilová Alena, zborilenka@centrum.cz, 774511948) dálka/Žky 4 Kroměříž 4.45
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky/F 6 Uherské Hradiště 2:42.04
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F 4 Uherské Hradiště 29.83
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 2 Uherské Hradiště 33.86
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B01 3 Olomouc 45.30
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žky 14 Přerov 1566
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B04 1 Přerov 08.93
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B02 8 Přerov 15.10
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B03 2 Přerov 29.21
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žky/B01 4 Uherské Hradiště 18.80
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky Uherské Hradiště 31.41
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 3 Uherské Hradiště 33.85
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R03 5 Ostrava - Vítkovice 10.65
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B05 2 Ostrava - Vítkovice 46.84
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B09 5 Ostrava - Vítkovice 21.77