Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Ostenová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér: Donchev Miroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Rudná 27.06.2020
100 m 14.25 Rudná 29.05.2021
150 m 21.53 Rudná 07.06.2020
200 m 28.14 Rudná 05.06.2021
600 m 2:19.28 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 2:57.1 Vrchlabí 21.05.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 13.90 Praha - Děkanka 20.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 17.26 h Praha - Stromovka 02.12.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 18.58 Rudná 27.06.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 18.01 Rudná 29.05.2021
200 m překážek (0.76) 31.77 Praha - Vokovice 16.09.2020
300 m překážek (0.76) 49.03 Praha - Děkanka 29.06.2021
skok vysoký 1.48 h Praha - Stromovka 21.02.2020
skok vysoký 1.47 Rudná 10.06.2020
skok o tyči 1.80 Hradec Králové 27.04.2019
skok daleký 4.51 Praha - Eden 08.06.2021
trojskok 10.18 Rudná 05.06.2021
vrh koulí 2kg 07.47 Rudná 25.04.2018
vrh koulí 3kg 07.14 Rudná 05.06.2021
hod oštěpem 500g 14.08 Nučice 25.05.2021
hod kriketovým míčkem 27.82 Praha - Jeseniova 01.06.2017
pohár rozhlasu 0409 Rudná 10.05.2018
trojboj 0486 Rudná 27.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 Rudná 08.05.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 21.54 Rudná 08.05.2019
skok vysoký 1.40 Praha - Děkanka 13.06.2019
skok vysoký 1.46 h Rudná 16.12.2019
skok o tyči 1.80 Hradec Králové 27.04.2019
skok daleký 3.90 Praha - Vokovice 09.09.2019
vrh koulí 3kg 06.54 Rudná 08.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2019 VIII. Předvánoční laťka v Rudné (ATLETIK RUDNÁ ) skok vysoký/Žky Rudná 1.46
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 14 Praha-Stromovka 1.43
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) skok vysoký/Žky 6 Praha - Vokovice 1.33
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) skok daleký/Žky 9 Praha - Vokovice 3.90
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) skok vysoký/Dky Nové Město nad Metují DNS
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky/F Praha - Stromovka DNS
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky/F Praha - Stromovka DNS
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žky/F Praha - Děkanka DNS
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/F 17= Praha - Děkanka 1.40
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) vrh koulí 3kg/Žky/F Rudná 06.54
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Rudná 21.54
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žky/B02 1 Rudná 08.87
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žky 11= Hradec Králové 1.35
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Žky MS Hradec Králové 1.80
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok o tyči/Žky/F Praha - Strahov DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky/F 11 Praha - Strahov 1.31
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok o tyči/Žky/F Praha - Strahov NM
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov DNS