Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kalousová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.70 h Kladno 18.03.2018
60 m 09.50 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 08.59 Slaný 01.06.2020
150 m 20.69 Plzeň 20.06.2020
200 m 29.93 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
300 m 49.73 Kladno 01.06.2018
300 m 48.66 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 2:57.81 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:43.20 Plzeň 21.06.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 10.08 h Kladno 18.03.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.55 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.52 Kladno 01.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.53 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.44 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.69 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 35.26 Kladno 28.08.2020
skok vysoký 1.55 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
skok vysoký 1.51 Kladno 01.07.2020
skok daleký 4.46 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.39 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 2kg 06.80 h Kladno 18.03.2018
vrh koulí 3kg 07.82 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.24 Slaný 30.06.2020
hod oštěpem 400g 19.70 Slaný 04.10.2018
hod oštěpem 500g 22.21 Plzeň 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 31.35 Kladno 21.09.2017
pětiboj 1788 Kladno 21.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2160 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3577 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.58 Kladno 14.06.2019
300 m 50.62 Kladno 28.04.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.63 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.93 Kladno 14.06.2019
200 m překážek (0.76) 36.81 Slaný 24.05.2019
skok vysoký 1.43 Kladno 14.06.2019
skok daleký 4.35 Slaný 24.05.2019
skok daleký 4.46 h Praha - Strahov 07.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok daleký/Jky/S01 4 Praha - Strahov 4.46
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2= Praha - Strahov 10.63
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Vlašim 18.93
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Vlašim 37.96
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Kladno 18.93
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky 5 Kladno 1.43
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B04 1 Kladno 21.58
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žky/F 4= Slaný 1.35
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žky/F 14 Slaný 4.35
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 2 Slaný 36.81
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Kladno 19.74
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B03 5 Kladno 52.22
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky/SB 3 Kladno 4.33
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B01 5 Kladno 50.62
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 10 Kladno 4.52