Karta atleta

Export do excelu
  • Kalousová Tereza
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.70 h Kladno 18.03.2018
60 m 08.85 Beroun 18.05.2018
60 m 09.50 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 21.58 Kladno 14.06.2019
200 m 29.93 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
300 m 49.73 Kladno 01.06.2018
300 m 48.66 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 3:13.18 Kladno 21.09.2017
800 m 2:57.81 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
50 m překážek 10.08 h Kladno 18.03.2018
60 m překážek 11.1 Slaný 04.10.2018
60 m překážek 10.44 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek 18.93 Kladno 14.06.2019
200 m překážek 36.81 Slaný 24.05.2019
pětiboj 1788 Kladno 21.09.2017
pětiboj hala 2160 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 400g 19.70 Slaný 04.10.2018
hod kriketovým míčkem 31.35 Kladno 21.09.2017
vrh koulí 2kg 06.80 h Kladno 18.03.2018
vrh koulí 3kg 07.82 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 4.35 Slaný 24.05.2019
skok daleký 4.46 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok vysoký 1.43 Kladno 14.06.2019
skok vysoký 1.55 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.93 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
800 m 2:57.81 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek 10.44 h Praha - Stromovka 16.02.2020
pětiboj hala 2160 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.82 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 4.41 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok vysoký 1.55 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) dálka/Jky/S01 4 Praha - Strahov 4.46
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m př./Žky/B02 2= Praha - Strahov 10.63
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 100 m př./Žky Vlašim 18.93
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 200 m př./Žky/B01 3 Vlašim 37.96
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žky/B02 2 Kladno 18.93
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky 5 Kladno 1.43
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B04 1 Kladno 21.58
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) výška/Žky/F 4= Slaný 1.35
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žky/F 14 Slaný 4.35
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 200 m př./Žky/B03 2 Slaný 36.81
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žky/B03 1 Kladno 19.74
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B03 5 Kladno 52.22
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/SB 3 Kladno 4.33
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B01 5 Kladno 50.62
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 10 Kladno 4.52