Karta atleta

Export do excelu
  • Sigmundová Adéla
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 Brno 21.4.2018
60 m 09.52 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
150 m 22.31 Hodonín 28.4.2018
300 m 49.18 Brno 21.4.2018
500 m 1:30.78 Břeclav 7.8.2019
600 m 1:51.7 Moravská Slávie Brno 10.5.2018
800 m 2:37.85 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
800 m 2:50.93 h Praha-Strahov 20.2.2016
1500 m 5:23.20 Vyškov 12.5.2018
1500 m 5:18.85 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
60 m překážek 11.93 Brno 14.6.2018
pohár rozhlasu 1194 Moravská Slávie Brno 10.5.2018
hod oštěpem 400g 14.96 Blansko 10.5.2018
hod kriketovým míčkem 31.40 Hodonín 28.4.2018
skok daleký 4.25 Vyškov 1.6.2019
skok daleký 3.87 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
Přespolní běh 0:03:08 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.52 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
150 m 22.63 Břeclav 7.8.2019
500 m 1:30.78 Břeclav 7.8.2019
1500 m 5:31.78 Vyškov 1.6.2019
1500 m 5:18.85 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok daleký 4.25 Vyškov 1.6.2019
skok daleký 3.87 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
Přespolní běh 0:05:52 Šternberk 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 500 m/Ž Břeclav 1:30.78
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 16 Břeclav 4.12
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Ž/B03 6 Břeclav 22.63
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/Žky/B 4 Vyškov 5:31.78
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Žky/F 15 Vyškov 4.25
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 19 Mladá Boleslav 12:07
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky Ostrava DNS
23.02.2019 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žky Šternberk 0:05:52
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 5:18.85
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F 9 Ostrava - Vítkovice 5:28.61
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R01 2 Brno-Nový Lískovec 09.52
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 9 Brno-Nový Lískovec 3.87