Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Fryčová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Kroužel Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
60 m 08.62 Vlašim 26.04.2019
100 m 13.48 Nymburk 01.06.2020
150 m 20.55 Kolín 14.06.2019
200 m 28.03 Nymburk 01.06.2020
300 m 44.33 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
300 m 44.91 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
500 m 2:06.1 Nymburk 18.09.2016
600 m 2:02.03 Kolín 12.06.2015
800 m 2:42.21 Nymburk 07.10.2018
1000 m 3:38.55 Kutná Hora 13.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.32 Vlašim 15.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.50 h Nymburk 21.01.2018
skok vysoký 1.14 h Český Brod 13.02.2016
skok daleký 4.42 Kolín 14.06.2019
skok daleký 4.77 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 2kg 07.66 h Nymburk 21.01.2018
vrh koulí 2kg 08.63 Nymburk 27.06.2018
vrh koulí 3kg 08.31 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 400g 29.41 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 27.26 Vlašim 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 38.78 Čáslav 22.06.2018
čtyřboj 2105 Nymburk 07.10.2018
sprintérský trojboj 2045 Nymburk 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Vlašim 26.04.2019
150 m 20.55 Kolín 14.06.2019
300 m 44.33 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
300 m 44.91 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
800 m 2:48.18 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 4.42 Kolín 14.06.2019
skok daleký 4.77 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 3kg 08.31 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 500g 27.26 Vlašim 26.04.2019
čtyřboj 2025 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B2 4 Jablonec nad Nisou 44.91
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žky Nymburk 4.77
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Nymburk 08.47
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Nymburk 20.56
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žky Nymburk 2:48.18
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žky Nymburk 4.43
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 6 Nymburk 08.31
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žky Nymburk 2025
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KF 12 Brno 4.48
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FB 29 Brno 23.08
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žky/R21 5 Brno 08.68
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 300 m/Žky/B14 7 Brno 45.49
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B01 MS Jablonec nad Nisou 44.33
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 10 Kolín 4.42
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 3 Kolín 45.38
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 6 Kolín 20.55
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 300 m/Žky/B01 Čáslav NM
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) hod oštěpem 500g/Žky 8 Čáslav 24.99
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žky/B02 1 Čáslav 20.75
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B03 1 Kladno 44.74
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žky 9 Kladno 26.48
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 Kolín DNS
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 11 Kolín 26.64
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 3 Kolín 08.64
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žky 10 Vlašim 27.26
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B01 5 Vlašim 20.96
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/FA 4 Vlašim 08.62
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R04 1 Vlašim 08.62