Karta atleta

Export do excelu
  • Čamlíková Pavla
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér Magdaléna Hajzlerová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 Vyškov 19.6.2018
100 m 15.39 Brno 5.8.2019
150 m 23.60 Vyškov 6.3.2019
150 m 23.33 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
600 m 2:29.46 Vyškov 25.9.2018
800 m 3:19.12 Vyškov 6.3.2019
60 m překážek 10.94 Břeclav 14.6.2018
60 m překážek 10.74 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
100 m překážek 18.32 Vyškov 26.6.2019
200 m překážek 35.94 Vyškov 1.6.2019
pohár rozhlasu 1368 Vyškov 15.5.2018
pětiboj 1629 Vyškov 19.6.2018
čtyřboj 1111 Vyškov 25.9.2018
hod kriketovým míčkem 29.49 Vyškov 19.6.2018
vrh koulí 2kg 05.86 Vyškov 11.4.2017
skok daleký 4.02 Vyškov 19.6.2018
skok daleký 3.65 h Ostrava 3.2.2017
skok vysoký 1.45 Hodonín 15.6.2019
skok vysoký 1.48 h Praha - Stromovka 11.3.2018
Přespolní běh 0:04:11 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 15.39 Brno 5.8.2019
150 m 23.60 Vyškov 6.3.2019
800 m 3:19.12 Vyškov 6.3.2019
60 m překážek 11.97 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
100 m překážek 18.32 Vyškov 26.6.2019
200 m překážek 35.94 Vyškov 1.6.2019
skok vysoký 1.45 Hodonín 15.6.2019
skok vysoký 1.48 h Třinec 29.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Ž/B02 3 Vyškov 38.91
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Ž 2= Vyškov 1.33
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Ž Břeclav NM
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/Ž 8 Hodonín 1.42
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Ž/B02 6 Brno 15.39
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Žky 4 Vyškov 18.32
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Ž/B01 5 Vyškov 36.58
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) výška/Ž/F 14= Jihlava 1.39
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/Žky/F 7 Hodonín 1.45
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m př./Žky/B03 1 Hodonín 18.48
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m př./Žky/B02 2 Hodonín 36.42
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) výška/Ž/F 10 Znojmo 1.42
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Žky/F 8 Vyškov 1.41
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Žky/B02 2 Vyškov 18.52
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Žky/B02 4 Vyškov 35.94
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/R01 5 Znojmo 18.90
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žky/B05 3 Znojmo 37.87
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Ž/F 13= Vyškov 1.38
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žky/F 11 Břeclav 1.30
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/B01 5 Břeclav 19.41
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Žky 7 Valašské Meziříčí 1.45
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/B02 5 Vyškov 3:19.12
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Ž/B03 1 Vyškov 23.60
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 1.43
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) výška/Žky 7= Brno 1.47
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 9= Ostrava - Vítkovice 1.44
29.01.2019 Beskydská laťka Třinec 2019 XXVII. ročník součást Třinecké Železárny Moravia Steel Grand Prix Agrotec (Hustopeče, Třinec) (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 5= Třinec 1.48
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/Žky 8 Hustopeče 1.47
15.01.2019 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, ve skoku do výšky (do 17 let) (AHA Vyškov) výška/Žky/F Vyškov 1.45
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R05 7 Ostrava - Vítkovice 11.97
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 1.45