Karta atleta

Export do excelu
  • Pavla Čamlíková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér: Hajzlerová Magdaléna
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 Vyškov 19.06.2018
100 m 15.39 Brno 05.08.2019
150 m 23.33 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 23.60 Vyškov 06.03.2019
200 m 36.99 Vyškov 01.06.2020
600 m 2:29.46 Vyškov 25.09.2018
800 m 3:19.12 Vyškov 06.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.13 Břeclav 27.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.74 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.28 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.32 Vyškov 26.06.2019
200 m překážek (0.76) 35.94 Vyškov 01.06.2019
skok vysoký 1.48 h Třinec 29.01.2019
skok vysoký 1.56 Vyškov 09.09.2020
skok daleký 3.65 h Ostrava 03.02.2017
skok daleký 4.12 Vyškov 17.06.2020
vrh koulí 2kg 05.86 Vyškov 11.04.2017
pohár rozhlasu 1368 Vyškov 15.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.49 Vyškov 19.06.2018
pětiboj 1629 Vyškov 19.06.2018
čtyřboj 1111 Vyškov 25.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 15.39 Brno 05.08.2019
150 m 23.60 Vyškov 06.03.2019
800 m 3:19.12 Vyškov 06.03.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.30 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.32 Vyškov 26.06.2019
200 m překážek (0.76) 35.94 Vyškov 01.06.2019
skok vysoký 1.48 h Třinec 29.01.2019
skok vysoký 1.45 Hodonín 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 9 Ostrava - Vítkovice 1.39
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 1 Ostrava - Vítkovice 11.30
23.11.2019 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (AHA Vyškov) Přespolní běh/Žky/F 5 Vyškov 0:08:54
22.10.2019 Závody ve skoku vysokém (ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a AHA Vyškov) skok vysoký/Žky/F Vyškov 1.40
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/B02 3 Vyškov 38.91
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Ž 2= Vyškov 1.33
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Ž Břeclav NM
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok vysoký/Ž 8 Hodonín 1.42
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Ž/B02 6 Brno 15.39
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky 4 Vyškov 18.32
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 5 Vyškov 36.58
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Ž/F 14= Jihlava 1.39
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok vysoký/Žky/F 7 Hodonín 1.45
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Hodonín 18.48
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Hodonín 36.42
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Ž/F 10 Znojmo 1.42
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žky/F 8 Vyškov 1.41
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Vyškov 18.52
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 4 Vyškov 35.94
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 5 Znojmo 18.90
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B05 3 Znojmo 37.87
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Ž/F 13= Vyškov 1.38
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žky/F 11 Břeclav 1.30
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Břeclav 19.41
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) skok vysoký/Žky 7 Valašské Meziříčí 1.45
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/B02 5 Vyškov 3:19.12
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Ž/B03 1 Vyškov 23.60
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 1.43
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žky 7= Brno 1.47
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 9= Ostrava - Vítkovice 1.44
29.01.2019 Beskydská laťka Třinec 2019 XXVII. ročník součást Třinecké Železárny Moravia Steel Grand Prix Agrotec (Hustopeče, Třinec) (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/F 5= Třinec 1.48
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žky 8 Hustopeče 1.47
15.01.2019 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, ve skoku do výšky (do 17 let) (AHA Vyškov) skok vysoký/Žky/F Vyškov 1.45
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R05 7 Ostrava - Vítkovice 11.97
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 1.45