Karta atleta

Export do excelu
  • Hezinová Adéla
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Pivoňka Martin
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.3 h Plzeň 20.12.2019
60 m 08.70 Plzeň 07.05.2019
60 m 09.01 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 20.64 Domažlice 12.06.2019
150 m 21.35 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 45.34 Stříbro 01.06.2019
300 m 45.86 h Praha - Stromovka 16.02.2020
600 m 1:57.98 Stříbro 09.05.2018
800 m 2:54.35 Nýřany 22.05.2018
1000 m 3:47.22 Nýřany 14.06.2018
60 m překážek 13.15 Plzeň 17.06.2017
pohár rozhlasu 1400 Plzeň - Skvrňany 16.05.2019
pětiboj 1561 Plzeň 17.06.2017
hod kriketovým míčkem 26.05 Plzeň 17.06.2017
skok daleký 4.62 Plzeň 07.05.2019
skok daleký 4.44 h Praha - Stromovka 17.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.12 h Praha - Stromovka 08.01.2020
300 m 45.86 h Praha - Stromovka 16.02.2020
skok daleký 4.25 h Praha - Stromovka 16.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2019 Oddílové předvánoční závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žky Plzeň 4.32
20.12.2019 Oddílové předvánoční závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 50 m/Žky Plzeň 07.3
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) dálka/Žky 19 Karlovy Vary 4.14
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B02 6 Karlovy Vary 46.39
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žky 10 Stříbro 3.90
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B01 5 Stříbro 47.19
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žky 9 Domažlice 4.42
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 150 m/Žky/B02 3 Domažlice 20.64
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žky/F 13 Stříbro 4.38
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B03 2 Stříbro 45.34
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B04 1 Stříbro 20.89
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) dálka/Žky/F 12 Klatovy 4.17
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 300 m/Žky/B03 3 Klatovy 47.1
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žkm Plzeň - Skvrňany 1400
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) dálka/Žkm Plzeň - Skvrňany 4.21
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žkm/B02 1 Plzeň - Skvrňany 08.83
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žky 7 Plzeň 4.62
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B04 1 Plzeň 08.70
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B02 1 Praha - Stromovka 45.91
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žky/F 5 Praha - Stromovka 4.44
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 5 Praha - Stromovka 09.01
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B18 1 Praha - Stromovka 21.35
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B14 1 Praha - Stromovka 47.45