Karta atleta

Export do excelu
  • Šorbanová Julie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Veronika Kárníková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Praha - Eden 19.06.2019
60 m 08.61 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.04 Praha - Juliska 17.09.2019
150 m 20.83 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 46.96 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 48.50 h Praha - Strahov 17.02.2019
600 m 2:14.05 Praha - Jeseniova 23.04.2018
600 m 2:15.33 h Praha-Stromovka 01.12.2018
800 m 3:10.26 Praha - Děkanka 04.05.2019
60 m překážek 11.99 Praha - Vokovice 30.05.2018
60 m překážek 10.52 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek 17.81 Praha - Děkanka 13.06.2019
200 m překážek 35.16 Praha - Eden 19.06.2019
pětiboj 1621 Praha - Eden 27.04.2018
sedmiboj 2590 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod oštěpem 500g 19.21 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.63 Praha - Eden 27.04.2018
vrh koulí 2kg 08.34 Praha - Eden 13.09.2018
vrh koulí 3kg 07.28 Praha - Jeseniova 04.09.2019
skok daleký 4.13 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.27 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.20 h Praha-Strahov 01.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 Praha - Eden 19.06.2019
60 m 08.61 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.04 Praha - Juliska 17.09.2019
150 m 20.83 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 46.96 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 48.50 h Praha - Strahov 17.02.2019
800 m 3:10.26 Praha - Děkanka 04.05.2019
60 m překážek 10.52 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek 17.81 Praha - Děkanka 13.06.2019
200 m překážek 35.16 Praha - Eden 19.06.2019
sedmiboj 2590 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod oštěpem 500g 19.21 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrh koulí 3kg 07.28 Praha - Jeseniova 04.09.2019
skok daleký 4.13 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.27 Praha - Děkanka 04.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 3 Praha-Stromovka 08.61
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B8 3 Praha-Stromovka 20.83
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 5 Praha-Stromovka 10.52
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B03 1 Praha - Juliska 21.04
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B02 2 Praha - Juliska 08.73
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 200 m př./Žky/B01 3 Praha - Vokovice 35.66
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 100 m př./Žky/B01 2 Praha - Vokovice 18.00
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B01 Praha - Jeseniova DNF
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky 10 Praha - Jeseniova 07.28
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B03 2 Praha - Jeseniova 08.76
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B05 2 Praha - Eden 08.57
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B04 4 Praha - Eden 21.11
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Eden 08.64
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B03 1 Praha - Eden 35.16
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R04 5 Praha - Děkanka 17.81
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B05 3 Praha - Děkanka 46.96
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 500g/Žky 9 Praha - Kotlářka 17.77
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B06 1 Praha - Kotlářka 08.80
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B03 3 Praha - Děkanka 47.50
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B02 3 Praha - Děkanka 18.04
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 16 Praha - Eden 16.70
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 14 Praha - Děkanka 19.21
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/J01 22 Praha - Děkanka 06.63
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žky 17 Praha - Děkanka 4.13
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žky/J01 20 Praha - Děkanka 1.27
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B05 1 Praha - Děkanka 18.28
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B05 3 Praha - Děkanka 22.06
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B03 6 Praha - Děkanka 3:10.26
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 8 Praha - Eden 17.88
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R04 3 Praha - Strahov 10.68
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B05 1 Praha - Strahov 48.50
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R20 4 Praha-Juliska 08.79
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B10 2 Praha-Juliska 10.86
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žky/B03 MS Praha - Stromovka 10.90
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žky/B04 MS Praha - Stromovka 48.55
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B5 2 Praha - Stromovka 10.99
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B12 5 Praha - Stromovka 50.29
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 08.85
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B20 1 Praha - Stromovka 21.94