Karta atleta

Export do excelu
  • Štěrbová Barbora
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Ondřej Dudáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.42 h Kolín 15.12.2015
60 m 08.90 Kolín 01.06.2018
60 m 08.80 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 20.60 Praha - Děkanka 04.05.2019
150 m 20.84 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 44.14 Kolín 18.06.2019
300 m 44.22 h Praha - Stromovka 17.02.2019
800 m 2:30.74 Kolín 01.06.2018
800 m 2:35.18 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek 10.16 Praha - Radotín 20.05.2018
60 m překážek 09.64 h Nymburk 18.02.2019
100 m překážek 15.07 Kolín 20.09.2019
200 m překážek 31.60 Vlašim 08.09.2019
pětiboj 2544 Kolín 01.06.2018
sedmiboj 3740 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod oštěpem 500g 17.78 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 34.61 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 3kg 06.49 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok daleký 4.76 Vlašim 26.04.2019
skok daleký 3.23 h Veletov 21.01.2017
skok vysoký 1.54 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Strahov 13.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 20.60 Praha - Děkanka 04.05.2019
150 m 20.84 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 44.14 Kolín 18.06.2019
300 m 44.22 h Praha - Stromovka 17.02.2019
800 m 2:34.60 Praha - Děkanka 04.05.2019
60 m překážek 09.64 h Nymburk 18.02.2019
100 m překážek 15.07 Kolín 20.09.2019
200 m překážek 31.60 Vlašim 08.09.2019
sedmiboj 3740 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod oštěpem 500g 17.78 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrh koulí 3kg 06.49 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok daleký 4.76 Vlašim 26.04.2019
skok vysoký 1.54 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Strahov 13.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B1 5 Praha - Eden 15.25
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) výška/Žky 5= Praha - Eden 1.45
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B2 4 Praha - Eden 31.30
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/R2 5 Kolín 15.18
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/S2 5 Kolín 15.07
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/F 8 Kolín 15.29
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Žky/F 6 Pardubice 1.51
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Žky/B01 2 Pardubice 15.13
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m př./Žky/B02 1 Pardubice 31.67
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žky/FC 12= Brno 1.48
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žky/R7 2 Brno 15.74
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žky/FC Brno 15.33
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 200 m př./Žky/B01 MS Vlašim 31.60
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 300 m/Žky/B01 MS Vlašim 44.93
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 200 m př./Žky/F Kutná Hora DNF
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Žky/B01 4 Beroun 16.00
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Žky 5 Beroun 1.46
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m př./Žky/B02 2 Beroun 31.92
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) výška/Ž/F 9 Mladá Boleslav 1.44
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) výška/Žky Praha - Eden 1.45
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B01 Praha - Eden DNS
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž 11= Kolín 1.49
18.06.2019 Oddílové závody II (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž Kolín 44.14
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B01 3 Kolín 15.86
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/B01 2 Kolín 32.01
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B02 1 Kolín 16.23
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) výška/Žky Plzeň DNS
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Děkanka 20.60
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B01 1 Praha - Děkanka 2:34.60
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B01 4 Praha - Děkanka 16.05
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky 18 Praha - Děkanka 17.78
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/J01 23 Praha - Děkanka 06.49
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žky 5 Praha - Děkanka 4.67
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žky/J01 1 Praha - Děkanka 1.54
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky 14 Kolín 17.62
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žky/B02 1 Kolín 16.17
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/Žky Vlašim 1.52
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky 4 Vlašim 4.76
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B02 2 Vlašim 20.76
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky/R01 2 Nymburk 09.64
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky/F Nymburk 09.78
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žky/B04 MS Praha - Stromovka 09.69
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B03 MS Praha - Stromovka 44.22
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B10 3 Praha - Stromovka 08.80
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B21 1 Praha - Stromovka 20.84
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) výška/Žky Jablonec nad Nisou NM
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m př./Žky/B02 Jablonec nad Nisou DNS
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Žky/F 4 Praha - Strahov 1.50
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Praha - Strahov 44.76