Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Barcalová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Lovosice
  • Trenér: Beneš Jan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
60 m 08.78 Děčín 05.06.2019
skok daleký 3.88 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok daleký 3.92 Děčín 05.06.2019
pohár rozhlasu 1359 Ústí nad Labem 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
60 m 08.78 Děčín 05.06.2019
skok daleký 3.88 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok daleký 3.92 Děčín 05.06.2019
pohár rozhlasu 1359 Ústí nad Labem 21.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R5 4 Jablonec nad Nisou 08.79
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 18 Jablonec nad Nisou 3.80
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/Žky 11 Chomutov 3.76
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 60 m/Žky/B02 5 Chomutov 08.87
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žky/B01 8 Děčín 08.78
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Žky/F 16 Děčín 3.92
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) pohár rozhlasu/Žkm 6 Ústí nad Labem 1359
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) 60 m/Žkm/B01 2 Ústí nad Labem 09.13
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) skok daleký/Žkm 3= Ústí nad Labem 4.08
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Litoměřice, Kategorie III (Hrdina Martin, gerojek@seznam.cz, 723051845) pohár rozhlasu/Žkm 5 Lovosice 1070
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Litoměřice, Kategorie III (Hrdina Martin, gerojek@seznam.cz, 723051845) 60 m/Žkm Lovosice 08.84
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Litoměřice, Kategorie III (Hrdina Martin, gerojek@seznam.cz, 723051845) skok daleký/Žkm 19= Lovosice 3.44
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Žky/F 20 Ústí nad Labem 3.54
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/B04 3 Ústí nad Labem 08.88
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 08.77
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žky 11 Jablonec nad Nisou 3.88
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R01 4 Jablonec nad Nisou 08.84