Karta atleta

Export do excelu
  • Prouzová Emma
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.19 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m 08.70 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.74 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m 49.03 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
600 m 2:05.84 Praha - Jitřní 13.05.2019
800 m 2:51.87 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 11.84 Praha - Pekařka 25.09.2018
100 m překážek 18.48 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
200 m překážek 35.07 Praha - Kotlářka 28.05.2019
pohár rozhlasu 0663 Praha - Jitřní 13.05.2019
pětiboj 1694 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
sedmiboj 2628 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 500g 12.83 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 30.13 Praha - Jitřní 13.05.2019
vrh koulí 3kg 06.38 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.29 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.74 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m 49.03 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
600 m 2:05.84 Praha - Jitřní 13.05.2019
800 m 2:51.87 Praha - Juliska 12.10.2019
100 m překážek 18.48 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
200 m překážek 35.07 Praha - Kotlářka 28.05.2019
pohár rozhlasu 0663 Praha - Jitřní 13.05.2019
sedmiboj 2628 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 500g 12.83 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 30.13 Praha - Jitřní 13.05.2019
vrh koulí 3kg 06.38 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.29 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B11 2 Praha-Stromovka 08.70
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 32 Praha-Stromovka 4.14
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj/Žky 26 Praha - Juliska 2628
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky 33 Praha - Juliska 12.83
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žky 31 Praha - Juliska 4.00
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žky 26 Praha - Juliska 1.29
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žky/B03 4 Praha - Juliska 18.48
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žky/SB 14 Praha - Juliska 06.38
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B05 1 Praha - Juliska 21.74
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/B04 5 Praha - Juliska 2:51.87
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 200 m př./Žky/B01 4 Praha - Vokovice 36.71
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 100 m př./Žky/B02 2 Praha - Vokovice 19.09
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R05 Praha - Děkanka DNS
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B05 Praha - Děkanka DNS
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 11 Praha - Kotlářka 4.08
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m př./Žky/B03 4 Praha - Kotlářka 35.07
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žky/B01 6 Praha - Podvinný Mlýn 18.48
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žky/B02 4 Praha - Podvinný Mlýn 49.03
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie III dívky + IV chlapci (Janouškovec Kamil, janouskovec@hc4.cz) poharR/Žkm 16 Praha - Jitřní 0663
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie III dívky + IV chlapci (Janouškovec Kamil, janouskovec@hc4.cz) kriket/Žkm 11 Praha - Jitřní 30.13
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 4, Kategorie III dívky + IV chlapci (Janouškovec Kamil, janouskovec@hc4.cz) 600 m/Žkm 5 Praha - Jitřní 2:05.84
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B03 Praha - Děkanka DNS
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B05 Praha - Děkanka DNS