Karta atleta

Export do excelu
  • Nagyová Edita
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
  • Trenér Ladislav Kučera
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.35 Veselí nad Lužnicí 25.9.2016
50 m 09.26 h České Budějovice 12.11.2016
60 m 10.32 Brno 27.4.2019
60 m 10.23 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
300 m 78.19 h České Budějovice 12.11.2016
600 m 2:44.98 Veselí nad Lužnicí 25.9.2016
pohár rozhlasu 0458 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 9.5.2019
čtyřboj 0215 České Budějovice 27.9.2015
hod diskem 0,75kg 18.48 Tábor 11.5.2019
hod diskem 1kg 16.58 Vlašim 22.6.2019
hod kladivem 3kg 22.30 Písek 25.5.2019
hod oštěpem 400g 22.41 Nová Včelnice 16.9.2018
hod oštěpem 500g 22.89 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.6.2019
hod oštěpem 600g 18.91 Beroun 24.8.2019
hod kriketovým míčkem 35.38 Nová Včelnice 10.6.2018
hod plným míčem 1kg 08.08 České Budějovice 9.10.2016
hod plným míčem 1kg 07.54 h Nová Včelnice 16.1.2016
vrh koulí 2kg 09.97 Brno 21.4.2018
vrh koulí 2kg 09.94 h Praha - Strahov 9.12.2018
vrh koulí 3kg 08.91 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 9.5.2019
vrh koulí 3kg 09.03 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok daleký 3.41 Nová Včelnice 16.9.2018
skok daleký 2.57 h Nová Včelnice 28.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.32 Brno 27.4.2019
60 m 10.23 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
pohár rozhlasu 0458 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 9.5.2019
hod diskem 0,75kg 18.48 Tábor 11.5.2019
hod diskem 1kg 16.58 Vlašim 22.6.2019
hod kladivem 3kg 22.30 Písek 25.5.2019
hod oštěpem 500g 22.89 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.6.2019
hod oštěpem 600g 18.91 Beroun 24.8.2019
vrh koulí 3kg 08.91 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 9.5.2019
vrh koulí 3kg 09.03 h Praha - Strahov 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 3kg/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 08.30
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) oštěp 500g/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 20.34
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) koule 3kg/Žky/F 9 České Budějovice 08.89
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) disk 0,75kg/Žky/F 15 České Budějovice 18.37
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) kladivo 3kg/Žky/F 6 České Budějovice 21.14
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) disk 1kg/Ž 16 Beroun 16.57
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 600g/Ž 11 Beroun 18.91
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Ž 12 Vlašim 16.58
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) oštěp 600g/Ž Vlašim NM
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 3kg/Žky/F 7 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.71
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) disk 0,75kg/Žky/F 12 České Budějovice - Čtyři Dvory 17.32
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) oštěp 500g/Žky/F 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 22.89
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) disk 1kg/Dky/F 9 Písek 15.89
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) koule 3kg/Dky/F 15 Písek 07.92
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) kladivo 3kg/Dky/F 5 Písek 22.30
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) koule 3kg/Žky/F 8 Tábor 08.53
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) oštěp 500g/Žky/F 7 Tábor 22.64
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) kladivo 3kg/Žky/F 8 Tábor 20.33
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) disk 0,75kg/Žky/F MS Tábor 18.48
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie IV (Novák Pavel a Šesták Přemysl) poharR/Žky 69= SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0458
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie IV (Novák Pavel a Šesták Přemysl) koule 3kg/Žky/F 6 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.91
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) koule 3kg/Žky 7 Tábor 08.55
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) oštěp 500g/Žky 6 Tábor 21.52
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) kladivo 3kg/Žky 10 Tábor 18.47
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žky/F 4 Brno 08.52
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/B04 6 Brno 10.32
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky 9= Jablonec nad Nisou 08.38
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/B04 7 Jablonec nad Nisou 10.23
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 3kg/Žky/F 5 Praha - Strahov 09.03
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R09 4 Praha - Strahov 10.36