Karta atleta

Export do excelu
  • Zumrová Zuzana
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 Slaný 24.5.2019
60 m 08.7 h Český Brod 10.3.2018
100 m 15.41 Neratovice 14.5.2017
150 m 21.53 Stará Boleslav 19.5.2019
150 m 22.39 h Praha - Strahov 13.1.2019
60 m překážek 16.9 h Český Brod 16.12.2017
skok daleký 4.39 Kladno 12.5.2019
skok daleký 4.44 h Praha - Strahov 13.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 Slaný 24.5.2019
60 m 09.15 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
150 m 21.53 Stará Boleslav 19.5.2019
150 m 22.39 h Praha - Strahov 13.1.2019
skok daleký 4.39 Kladno 12.5.2019
skok daleký 4.44 h Praha - Strahov 13.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/B03 4 Stará Boleslav 09.09
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žky 11 Stará Boleslav 4.25
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/Ž/F 10 Stará Boleslav 4.38
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž/F 6 Stará Boleslav 08.83
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 150 m/Žky/F MS Stará Boleslav 21.64
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žky/F 22 Slaný 2.47
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žky/B01 Slaný DNS
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/FB 4 Slaný 08.80
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/R02 2 Slaný 08.66
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/Ž/F 6 Stará Boleslav 4.37
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž/B01 2 Stará Boleslav 08.84
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 150 m/Žky/B02 2 Stará Boleslav 21.53
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R01 3 Kladno 08.77
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/SA 15 Kladno 4.39
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 17 Kolín 4.14
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R03 7 Kolín 09.12
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B01 2 Kladno 21.79
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 17 Kladno 4.30
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R04 5 Kladno 09.00
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž/B01 4 Stará Boleslav 08.78
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/Ž 4 Stará Boleslav 4.43
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 8 Český Brod 4.24
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 8 Český Brod 4.23
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B21 3 Praha - Stromovka 09.23
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 23 Praha - Stromovka 4.26
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky MS Jablonec nad Nisou 4.03
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R01 MS Jablonec nad Nisou 09.15
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 10 Český Brod 09.40
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 6 Český Brod 4.19
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žky/F 17 Praha - Strahov 4.44
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B09 3 Praha - Strahov 22.39
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 28 Praha - Stromovka 4.12
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky Praha - Stromovka DNS