Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Kompitová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb z.s.
  • Trenér: Přibáň Jacek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.22 Chomutov 11.08.2020
50 m 07.59 Chomutov 11.08.2020
60 m 08.57 h Praha - Strahov 14.12.2019
60 m 08.61 Karlovy Vary 23.05.2020
100 m 13.82 Karlovy Vary 20.06.2020
150 m 20.37 Bílina 15.06.2019
150 m 21.30 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 28.91 Karlovy Vary 20.06.2020
300 m 46.85 Karlovy Vary 13.06.2019
skok daleký 3.28 Ostrov 05.09.2018
sprintérský trojboj 1724 Cheb 07.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 Bílina 15.06.2019
60 m 08.57 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m 13.98 Nýřany 19.05.2019
150 m 20.37 Bílina 15.06.2019
150 m 21.30 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 29.37 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 46.85 Karlovy Vary 13.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R04 5 Praha - Strahov 08.57
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B07 2 Praha - Strahov 21.33
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 3 Praha-Stromovka 08.71
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B5 4 Praha-Stromovka 21.30
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B5 Praha-Stromovka DNS
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/Žky 8 Chodov 4:35
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 200 m/Ž/B04 3 Děčín 29.90
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R05 4 Karlovy Vary 08.99
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B03 5 Karlovy Vary 22.26
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žky/B01 6 Mariánské Lázně 08.98
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Mariánské Lázně 22.07
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žky/B01 5 Ostrov 09.15
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žky/B01 Ostrov DNS
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R01 5 Stříbro 14.55
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/FB Stříbro DNS
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B02 Stříbro DNS
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žky/B01 4 Nýřany 22.03
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Ž/B01 3 Nýřany 48.39
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žky/B02 5 Nýřany 09.03
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 60 m/Žky/F 7 Cheb 08.96
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žky/R01 5 Domažlice 09.13
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žky/B01 6 Domažlice 49.43
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/Ž/B02 1 Nýřany 29.39
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/R02 MS Bílina 08.70
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B03 MS Bílina 20.37
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žky 6 Karlovy Vary 08.72
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žky Karlovy Vary 46.85
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/R02 4 Plzeň 14.32
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/FB 4 Plzeň 14.14
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B01 6 Plzeň 30.06
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žky/B06 1 Stříbro 21.11
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žky/R02 3 Stříbro 08.79
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/R01 6 Písek 13.98
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/R01 3 Nýřany 13.98
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/FB 4 Nýřany 14.11
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/R03 4 Karlovy Vary 14.10
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B04 1 Karlovy Vary 29.92
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B01 3 Ostrov 14.48
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B02 1 Ostrov 08.90
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/Ž/R01 3 Chodov 14.47
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/R04 3 Chodov 08.97
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B01 4 Karlovy Vary 14.45
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B01 4 Karlovy Vary 29.37
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B02 4 Karlovy Vary 09.15
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B04 5 Cheb 09.06
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B04 2 Cheb 22.05
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žky 13 Bělá nad Radbuzou NM