Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Milerová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: Schafferová Brigita
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.58 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
60 m 08.49 Liberec 19.06.2020
100 m 13.69 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 21.12 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
150 m 20.40 Liberec 24.06.2020
200 m 28.21 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
200 m 27.17 Mladá Boleslav 01.06.2020
300 m 43.53 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
300 m 44.76 h Praha - Strahov 13.02.2020
400 m 64.43 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
400 m 61.66 Mladá Boleslav 04.07.2020
600 m 1:46.30 Mladá Boleslav 27.05.2020
800 m 2:40.56 Mladá Boleslav 13.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.20 Turnov 30.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.43 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 17.55 Turnov 02.05.2019
200 m překážek (0.76) 32.15 Mladá Boleslav 01.06.2020
skok daleký 4.01 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
skok daleký 4.41 Kolín 21.05.2019
vrh koulí 2kg 08.33 h Jablonec nad Nisou 17.02.2018
vrh koulí 2kg 09.95 Jičín 17.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.45 Mladá Boleslav 13.06.2018
pohár rozhlasu 1713 Kolín 21.05.2019
pětiboj 2238 Mladá Boleslav 13.06.2018
trojboj 1332 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
sprintérský trojboj 1999 Liberec 19.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.58 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
60 m 08.62 Mladá Boleslav 24.04.2019
100 m 13.69 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 20.77 Liberec 23.05.2019
200 m 27.66 Mladá Boleslav 24.08.2019
300 m 45.68 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
300 m 43.53 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
400 m 62.18 Kolín 22.06.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.55 Turnov 02.05.2019
200 m překážek (0.76) 32.77 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
skok daleký 4.41 Kolín 21.05.2019
pohár rozhlasu 1713 Kolín 21.05.2019
sprintérský trojboj 1921 Bílina 17.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž Stará Boleslav 44.07
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 300 m/Žky/B 7 Mladá Boleslav 45.17
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žky 4 Mladá Boleslav 33.01
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Mladá Boleslav 27.66
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž 17 Bílina 1921
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B05 4 Bílina 08.70
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B04 4 Bílina 13.80
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B04 4 Bílina 27.89
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B04 2 Kolín 62.18
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 43.53
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 32.77
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R02 8 Nové Město nad Metují 13.69
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/FA 6 Mladá Boleslav 13.69
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B01 6 Mladá Boleslav 28.49
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R03 2 Mladá Boleslav 13.77
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Liberec 32.87
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Liberec 20.77
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm Kolín 1713
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm/B01 3 Kolín 08.74
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žkm Kolín 4.41
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) pohár rozhlasu/Žkm 25 Mladá Boleslav 0608
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) 60 m/Žkm/B01 2 Mladá Boleslav 08.6
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) skok daleký/Žkm 4 Mladá Boleslav 4.04
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/Ž 11 Liberec 1858
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Ž/B05 3 Liberec 08.70
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/B02 2 Liberec 13.97
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Liberec 28.34
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R02 3 Jičín 13.61
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/FB 5 Jičín 13.74
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 300 m/Žky/B01 1 Turnov 44.37
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Turnov 17.55
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B03 2 Kolín 44.61
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/Ž/B03 4 Mladá Boleslav 45.31
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/Ž/B04 3 Mladá Boleslav 08.62
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žky/B 13 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:08:32
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 08.58
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 47.14
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 45.68
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R09 2 Jablonec nad Nisou 08.74
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B03 2 Jablonec nad Nisou 08.76
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 46.54