Karta atleta

Export do excelu
  • Milerová Veronika
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.0 Jablonec nad Nisou 18.6.2017
60 m 08.58 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
100 m 13.69 Nové Město nad Metují 8.6.2019
150 m 20.53 Turnov 14.6.2018
150 m 21.12 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
200 m 28.34 Liberec 8.5.2019
300 m 43.53 Jablonec nad Nisou 15.6.2019
300 m 45.68 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
400 m 62.18 Kolín 22.6.2019
600 m 1:49.49 Stará Boleslav - Houštka 15.5.2018
800 m 2:40.56 Mladá Boleslav 13.6.2018
60 m překážek 10.20 Turnov 30.9.2018
60 m překážek 10.43 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
100 m překážek 17.55 Turnov 2.5.2019
200 m překážek 32.77 Jablonec nad Nisou 15.6.2019
sprintérský trojboj 1858 Liberec 8.5.2019
pohár rozhlasu 1713 Kolín 21.5.2019
pětiboj 2238 Mladá Boleslav 13.6.2018
trojboj 1332 h Jablonec nad Nisou 2.2.2018
hod kriketovým míčkem 30.45 Mladá Boleslav 13.6.2018
vrh koulí 2kg 09.95 Jičín 17.5.2018
vrh koulí 2kg 08.33 h Jablonec nad Nisou 17.2.2018
skok daleký 4.41 Kolín 21.5.2019
skok daleký 4.01 h Jablonec nad Nisou 2.2.2018
Přespolní běh 0:04:11 Mladá Boleslav - park Štěpánka 7.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Mladá Boleslav 24.4.2019
60 m 08.58 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
100 m 13.69 Nové Město nad Metují 8.6.2019
150 m 20.77 Liberec 23.5.2019
200 m 28.34 Liberec 8.5.2019
300 m 43.53 Jablonec nad Nisou 15.6.2019
300 m 45.68 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
400 m 62.18 Kolín 22.6.2019
100 m překážek 17.55 Turnov 2.5.2019
200 m překážek 32.77 Jablonec nad Nisou 15.6.2019
sprintérský trojboj 1858 Liberec 8.5.2019
pohár rozhlasu 1713 Kolín 21.5.2019
skok daleký 4.41 Kolín 21.5.2019
Přespolní běh 0:08:32 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B04 2 Kolín 62.18
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 43.53
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m př./Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 32.77
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R02 8 Nové Město nad Metují 13.69
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/FA 6 Mladá Boleslav 13.69
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B01 6 Mladá Boleslav 28.49
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R03 2 Mladá Boleslav 13.77
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m př./Žky/B02 2 Liberec 32.87
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Liberec 20.77
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žkm Kolín 1713
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm/B01 3 Kolín 08.74
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žkm Kolín 4.41
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) poharR/Žkm 25 Mladá Boleslav 0608
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) 60 m/Žkm/B01 2 Mladá Boleslav 08.6
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) dálka/Žkm 4 Mladá Boleslav 4.04
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/Ž 11 Liberec 1858
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Ž/B05 3 Liberec 08.70
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/B02 2 Liberec 13.97
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Liberec 28.34
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R02 3 Jičín 13.61
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/FB 5 Jičín 13.74
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 300 m/Žky/B01 1 Turnov 44.37
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 100 m př./Žky/B02 2 Turnov 17.55
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B03 2 Kolín 44.61
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/Ž/B03 4 Mladá Boleslav 45.31
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/Ž/B04 3 Mladá Boleslav 08.62
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žky/B 13 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:08:32
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 08.58
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 47.14
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 45.68
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R09 2 Jablonec nad Nisou 08.74
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B03 2 Jablonec nad Nisou 08.76
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 46.54