Karta atleta

Export do excelu
  • Laura Vápeníková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Ústí nad Labem 21.05.2019
100 m 14.42 Rumburk 12.09.2021
150 m 22.08 Rumburk 01.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.24 Varnsdorf 19.09.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.42 Mladá Boleslav 09.09.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.39 Turnov 13.09.2020
300 m překážek (0.76) 52.05 Jablonec nad Nisou 05.09.2021
skok vysoký 1.30 Česká Lípa 14.06.2018
skok vysoký 1.30 h Varnsdorf 13.04.2019
skok daleký 3.76 Rumburk 12.09.2021
trojskok 08.50 Česká Lípa 23.08.2020
pohár rozhlasu 1479 Ústí nad Labem 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.23 Ústí nad Labem 21.05.2019
100 m 14.68 Jablonec nad Nisou 25.08.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.42 Mladá Boleslav 09.09.2019
skok vysoký 1.30 h Varnsdorf 13.04.2019
skok vysoký 1.30 Ústí nad Labem 21.05.2019
skok daleký 3.90 Liberec 09.06.2019
pohár rozhlasu 1479 Ústí nad Labem 21.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky 8 Mladá Boleslav 18.42
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/Žky 8= Mladá Boleslav 1.30
25.08.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž Jablonec nad Nisou NM
25.08.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/B03 2 Jablonec nad Nisou 14.68
09.06.2019 2.kolo KPD LKAS mužů a žen (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž 12 Liberec 3.90
09.06.2019 2.kolo KPD LKAS mužů a žen (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Ž 15 Liberec 1.25
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) pohár rozhlasu/Žkm 4 Ústí nad Labem 1479
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) 60 m/Žkm/B01 4 Ústí nad Labem 09.23
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) skok vysoký/Žkm 7 Ústí nad Labem 1.30
19.05.2019 1. kolo KPD mužů a žen (AC Jablonec nad Nisou, z.s.) skok daleký/Ž Jablonec nad Nisou DNS
19.05.2019 1. kolo KPD mužů a žen (AC Jablonec nad Nisou, z.s.) skok vysoký/Ž Jablonec nad Nisou DNS
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) 60 m/Žkm Rumburk 08.98
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) skok daleký/Žkm 7 Rumburk 3.63
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) pohár rozhlasu/Žkm Rumburk 1372
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky 9 Jablonec nad Nisou 1.25
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 4 Jablonec nad Nisou 18.96
13.04.2019 Velikonoce nad laťkou (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) skok vysoký/Žky/F Varnsdorf 1.30