Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Vaňková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.77 h Český Brod 18.01.2020
60 m 09.17 h Český Brod 23.11.2019
60 m 09.16 Kolín 05.06.2020
100 m 15.39 Stará Boleslav 19.05.2019
150 m 23.92 Vlašim 05.05.2017
300 m 52.41 Stará Boleslav 15.04.2018
800 m 3:07.99 Stará Boleslav 07.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.7 h Český Brod 25.11.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.12 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 12.37 h Český Brod 23.11.2019
skok vysoký 1.49 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok vysoký 1.45 Čáslav 28.08.2020
skok daleký 4.21 Kolín 04.05.2018
skok daleký 4.28 h Český Brod 24.11.2018
vrh koulí 2kg 09.82 Vlašim 10.06.2018
vrh koulí 3kg 08.65 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 3kg 08.99 Český Brod 01.06.2020
vrh koulí 4kg 06.99 Stará Boleslav 02.06.2019
hod diskem 1kg 16.66 Stará Boleslav 02.06.2019
hod oštěpem 400g 18.63 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 20.92 Český Brod 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 34.82 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 1408 Kolín 03.05.2019
pětiboj 1537 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1237 Nymburk 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.29 Kolín 03.05.2019
60 m 09.17 h Český Brod 23.11.2019
100 m 15.39 Stará Boleslav 19.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 12.37 h Český Brod 23.11.2019
skok vysoký 1.44 Kolín 14.06.2019
skok vysoký 1.49 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 3kg 08.62 Vlašim 26.04.2019
vrh koulí 3kg 08.65 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 4kg 06.99 Stará Boleslav 02.06.2019
hod diskem 1kg 16.66 Stará Boleslav 02.06.2019
pohár rozhlasu 1408 Kolín 03.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky 5 Český Brod 12.48
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 5 Český Brod 09.45
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žky Český Brod 1.42
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) vrh koulí 3kg/Dky 16 Praha - Strahov 08.65
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok vysoký/Jky 9 Praha - Strahov 1.49
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 4 Český Brod 09.17
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky 5 Český Brod 12.37
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žky Český Brod 1.36
15.09.2019 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) skok vysoký/Ž Roztoky 1.35
15.09.2019 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Roztoky 06.59
15.09.2019 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky MS Roztoky 07.58
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) skok vysoký/Žky Vlašim 1.33
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) vrh koulí 3kg/Žky 4 Vlašim 08.14
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R04 5 Kolín 09.42
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 10 Kolín 08.35
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín 1.44
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) vrh koulí 4kg/Ž/F Stará Boleslav 06.99
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/Ž/F 9 Stará Boleslav 15.02
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) skok vysoký/Ž/F Stará Boleslav 1.40
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) hod diskem 1kg/Ž/F 4 Stará Boleslav 16.66
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) skok vysoký/Žky 11= Čáslav 1.30
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) vrh koulí 3kg/Žky 13 Čáslav 07.73
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) skok vysoký/Ž/F Stará Boleslav NM
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/Ž/B02 3 Stará Boleslav 15.39
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm 3= Kolín 1408
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žkm/FB Kolín 1.32
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm/B03 1 Kolín 09.29
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 7= Kolín 1.35
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 13 Kolín 08.01
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žky 8 Vlašim 08.62
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žky 10 Vlašim 1.35