Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Kutová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 Bílina 18.08.2018
60 m 08.79 h Chemnitz 05.01.2019
100 m 14.09 Kladno 08.06.2019
150 m 21.51 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.45 Most 01.06.2020
300 m 51.14 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 49.11 Most 16.05.2020
800 m 3:03.2 Most 17.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.35 Bílina 05.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.93 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 10.04 h Praha - Strahov 09.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.30 Děčín 21.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.89 Děčín 05.06.2019
300 m překážek 54.27 Zittau 31.08.2019
skok vysoký 1.51 Ústí nad Labem 11.06.2020
skok daleký 5.04 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 4.99 Most 16.05.2020
hod kriketovým míčkem 20.90 Most 17.10.2018
pohár rozhlasu 0947 Most - Velebudice 13.05.2019
pětiboj 1746 Most 17.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 h Chemnitz 05.01.2019
100 m 14.09 Kladno 08.06.2019
150 m 21.48 Děčín 05.06.2019
300 m 50.75 Bílina 27.04.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.22 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.95 Ústí nad Labem 14.05.2019
200 m překážek (0.76) 32.89 Děčín 05.06.2019
300 m překážek 54.27 Zittau 31.08.2019
skok vysoký 1.50 Most - Velebudice 13.05.2019
skok daleký 4.83 h Chemnitz 05.01.2019
skok daleký 4.93 Kladno 08.06.2019
pohár rozhlasu 0947 Most - Velebudice 13.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 21 Praha - Stromovka 4.73
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 6 Praha - Stromovka 10.22
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok daleký/Žky 13 Karlovy Vary 4.55
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok vysoký/Žky 10= Karlovy Vary 1.45
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 4 Karlovy Vary 34.44
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/Žky 4 Chomutov 4.67
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Chomutov 18.02
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok vysoký/Žky Chomutov 1.45
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 80 m překážek/Žky 7 Zittau 14.92
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 300 m překážek/Žky 8 Zittau 54.27
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Ž 13 Rumburk 4.87
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž/F 9 Kladno 4.93
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R04 MS Kladno 14.09
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Děčín 32.89
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Žky/F 4 Děčín 4.87
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B05 2 Děčín 21.48
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Ž/F 10 Děčín 4.88
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Žky/F Ústí nad Labem 4.84
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Ústí nad Labem 17.95
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) pohár rozhlasu/Žkm Most - Velebudice 0947
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) skok daleký/Žkm Most - Velebudice 4.08
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) skok vysoký/Žkm Most - Velebudice 1.50
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) skok daleký/Ž 7 Bílina 4.63
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B07 2 Bílina 50.75
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok daleký/Ž 12 Jablonec nad Nisou 4.39
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B10 4 Praha - Stromovka 08.93
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 5 Praha - Stromovka 4.82
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žky Jablonec nad Nisou 4.66
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R04 2 Jablonec nad Nisou 08.90
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R13 3 Praha-Juliska 08.92
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žky 4 Praha-Juliska 4.58
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žkm/R5 4 Chemnitz 08.79
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Žkm 4 Chemnitz 4.83