Karta atleta

Export do excelu
  • Čechová Magdaléna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér Libuše Jadamusová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 Vlašim 03.07.2019
60 m 09.32 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 24.20 Kutná Hora 13.05.2016
150 m 22.72 h Praha - Strahov 11.02.2018
300 m 48.28 Vlašim 01.06.2018
300 m 47.02 h Praha - Strahov 07.12.2019
800 m 2:53.14 Kolín 12.05.2018
800 m 2:52.10 h Praha - Strahov 18.02.2017
1000 m 3:42.62 Kutná Hora 16.09.2018
1500 m 6:06.90 Beroun 24.08.2019
60 m překážek 11.41 Vlašim 03.07.2019
60 m překážek 10.75 h Praha - Strahov 12.01.2020
200 m překážek 33.33 Vlašim 08.09.2019
1500 m překážek 6:26.26 Beroun 01.09.2019
pohár rozhlasu 0324 Kolín 21.05.2019
pětiboj 2124 Vlašim 03.07.2019
hod kriketovým míčkem 17.51 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 3kg 05.44 Vlašim 03.07.2019
skok daleký 4.32 Vlašim 26.04.2019
skok daleký 4.22 h Praha - Strahov 12.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 10.75 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.22 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m př./Žky/B03 2 Praha - Strahov 10.81
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B08 2 Praha - Strahov 47.02
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 200 m př./Žky/B01 MS Vlašim 33.33
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m př./Žky/F 5 Beroun 6:26.26
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m př./Žky/B04 4 Beroun 35.79
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Ž 14 Beroun 6:06.90
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žky Vlašim 2124
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky Vlašim 08.89
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky Vlašim 2:53.65
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žky Vlašim 11.41
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) koule 3kg/Žky Vlašim 05.44
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky Vlašim 4.37
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m př./Žky Kolín 6:30.97
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žky/B01 5 Kolín 34.56
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R08 1 Čáslav 08.93
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 200 m př./Žky/B02 3 Čáslav 35.71
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žkm 43= Kolín 0324
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žkm 9 Kolín 4.07
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) poharR/Žkm 111= Vlašim 0000
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B02 3 Kladno 34.75
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/SB 7= Kladno 4.13
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky 13 Vlašim 4.32
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žky/B02 3 Vlašim 36.23