Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Čechová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Jadamusová Libuše
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.89 Vlašim 03.07.2019
100 m 14.26 Vlašim 30.05.2020
150 m 24.20 Kutná Hora 13.05.2016
150 m 22.72 h Praha - Strahov 11.02.2018
200 m 28.88 Vlašim 30.05.2020
300 m 48.28 Vlašim 01.06.2018
300 m 47.02 h Praha - Strahov 07.12.2019
800 m 2:52.10 h Praha - Strahov 18.02.2017
800 m 2:53.14 Kolín 12.05.2018
1000 m 3:42.62 Kutná Hora 16.09.2018
1500 m 6:06.90 Beroun 24.08.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.53 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek 11.41 Vlašim 03.07.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.75 h Praha - Strahov 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.55 Beroun 12.09.2020
200 m překážek (0.76) 31.86 Kolín 05.06.2020
1500 m překážek 6:26.26 Beroun 01.09.2019
skok daleký 4.32 Vlašim 26.04.2019
skok daleký 4.22 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 3kg 05.44 Vlašim 03.07.2019
hod kriketovým míčkem 17.51 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 0324 Kolín 21.05.2019
pětiboj 2124 Vlašim 03.07.2019
sprintérský trojboj 1706 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.89 Vlašim 03.07.2019
300 m 47.02 h Praha - Strahov 07.12.2019
800 m 2:53.65 Vlašim 03.07.2019
1500 m 6:06.90 Beroun 24.08.2019
60 m překážek 11.41 Vlašim 03.07.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.81 h Praha - Strahov 07.12.2019
200 m překážek (0.76) 33.33 Vlašim 08.09.2019
1500 m překážek 6:26.26 Beroun 01.09.2019
skok daleký 4.32 Vlašim 26.04.2019
vrh koulí 3kg 05.44 Vlašim 03.07.2019
pohár rozhlasu 0324 Kolín 21.05.2019
pětiboj 2124 Vlašim 03.07.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 2 Praha - Strahov 10.81
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B08 2 Praha - Strahov 47.02
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 MS Vlašim 33.33
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m překážek/Žky/F 5 Beroun 6:26.26
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 4 Beroun 35.79
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Ž 14 Beroun 6:06.90
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žky Vlašim 2124
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky Vlašim 08.89
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky Vlašim 2:53.65
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek/Žky Vlašim 11.41
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žky Vlašim 05.44
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky Vlašim 4.37
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m překážek/Žky Kolín 6:30.97
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Kolín 34.56
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R08 1 Čáslav 08.93
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Čáslav 35.71
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm 43= Kolín 0324
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žkm 9 Kolín 4.07
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) pohár rozhlasu/Žkm 111= Vlašim 0000
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Kladno 34.75
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky/SB 7= Kladno 4.13
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky 13 Vlašim 4.32
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Vlašim 36.23