Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Kurzová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: Gysel Urs
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.14 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
50 m 08.11 h Nová Včelnice 09.12.2016
60 m 08.70 h Nová Včelnice 06.12.2019
60 m 08.54 Nová Včelnice 01.06.2020
150 m 21.67 Nová Včelnice 04.05.2019
300 m 49.43 Nová Včelnice 19.10.2018
400 m 71.67 Jindřichův Hradec 01.05.2017
600 m 2:20.24 h Nová Včelnice 16.01.2016
600 m 2:00.00 Písek 04.06.2017
800 m 2:24.93 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:27.62 h Praha - Stromovka 29.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.49 h Praha - Strahov 10.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.29 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.84 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.44 Nová Včelnice 04.05.2019
skok vysoký 1.32 Nová Včelnice 04.05.2019
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.93 Tábor 11.05.2019
skok daleký 4.92 h Praha - Strahov 18.01.2020
vrh koulí 2kg 06.54 h Praha - Strahov 17.02.2018
vrh koulí 2kg 06.79 Nová Včelnice 15.10.2018
vrh koulí 3kg 07.62 Jindřichův Hradec 28.09.2019
vrh koulí 3kg 07.76 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
hod diskem 0,75kg 15.24 Nová Včelnice 30.09.2019
hod oštěpem 400g 17.80 Nová Včelnice 15.10.2018
hod oštěpem 500g 16.91 České Budějovice 06.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.60 Nová Včelnice 10.06.2018
pětiboj 1836 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
pětiboj hala [Zky] 2299 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3051 Nová Včelnice 05.05.2019
čtyřboj 0974 České Budějovice 28.09.2015
Přespolní běh 0:12:44 Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 23.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 Jindřichův Hradec 28.09.2019
60 m 08.70 h Nová Včelnice 06.12.2019
150 m 21.67 Nová Včelnice 04.05.2019
800 m 2:24.93 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:28.92 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.44 Nová Včelnice 04.05.2019
skok vysoký 1.32 Nová Včelnice 04.05.2019
skok vysoký 1.30 h Nová Včelnice 04.12.2019
skok daleký 4.59 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 4.93 Tábor 11.05.2019
vrh koulí 3kg 07.62 Jindřichův Hradec 28.09.2019
vrh koulí 3kg 07.46 h Nová Včelnice 11.12.2019
hod diskem 0,75kg 15.24 Nová Včelnice 30.09.2019
hod oštěpem 500g 15.81 Nová Včelnice 23.09.2019
sedmiboj [Zky] 3051 Nová Včelnice 04.05.2019
Přespolní běh 0:12:44 Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 23.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B03 5 Praha - Stromovka 2:28.92
11.12.2019 Oddílové vánoční závody (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Žky/F Nová Včelnice 07.46
06.12.2019 Oddílové mikulášské sprinty (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žky/F Nová Včelnice 08.70
04.12.2019 Oddílová mikulášská laťka (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Žky/F Nová Včelnice 1.30
07.10.2019 Podzimní oddílové závody V (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Žky 3= Nová Včelnice 1.20
04.10.2019 Podzimní oddílové závody IV (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žky/B01 1 Nová Včelnice 08.82
30.09.2019 Podzimní oddílové závody III (TJ Nová Včelnice) hod diskem 0,75kg/Žky Nová Včelnice 15.24
28.09.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žky/F Jindřichův Hradec 08.66
28.09.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/Žky Jindřichův Hradec 4.62
28.09.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Jindřichův Hradec 07.62
23.09.2019 Podzimní oddílové závody I (TJ Nová Včelnice) hod oštěpem 500g/Žky Nová Včelnice 15.81
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Ž/F Nová Včelnice 2:33.79
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 5 České Budějovice 4.69
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky/B01 2 České Budějovice 2:30.43
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žky/R2 7 Jablonec nad Nisou 2:24.93
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žky/K2 9 Jablonec nad Nisou 4.77
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 2:29.46
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žky/F 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 4.74
09.06.2019 49. Internationale Franz Schuster Memorial skok daleký/Žky Schwechat 5.02
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 800 m/Ž/B02 MS Sušice 2:28.24
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 800 m/Žky/B01 2 Tábor 2:29.63
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) skok daleký/Žky/F 5 Tábor 4.93
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky 8 Nová Včelnice 3051
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žky Nová Včelnice 2:33.11
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 12 Nová Včelnice 14.93
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 12 Nová Včelnice 06.15
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žky 4 Nová Včelnice 4.61
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Žky 10 Nová Včelnice 1.32
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 3 Nová Včelnice 18.44
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žky/B04 1 Nová Včelnice 21.67
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky Tábor NM
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Žky/B01 2 Tábor 2:40.67
23.03.2019 PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor) Přespolní běh/Žky Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 0:12:44
08.02.2019 Halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žky/B01 2 Nová Včelnice 09.01
08.02.2019 Halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žky/B03 2 Nová Včelnice 08.97
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žky/F 8 Praha - Strahov 4.59
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/B02 1 Praha - Strahov 2:48.86