Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Blažková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: Chlumecký Zbyněk
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.37 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 09.61 Brno 10.09.2018
60 m 09.49 h Ostrava 09.02.2019
100 m 15.90 Břeclav 15.08.2018
150 m 23.77 Břeclav 04.05.2019
300 m 59.69 h Ostrava 08.01.2017
300 m 51.29 Břeclav 24.04.2019
600 m 2:40.02 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 2:16.09 Brno 07.09.2016
800 m 3:09.07 Brno 12.09.2017
800 m 3:12.60 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
40 yardů př. 07.38 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.51 h Praha - Stromovka 22.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.29 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.42 h Ostrava 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.26 Hodonín 15.06.2019
200 m překážek (0.76) 41.83 Vyškov 01.06.2019
skok vysoký 1.32 h Brno 06.02.2019
skok vysoký 1.35 Břeclav 05.04.2019
skok daleký 3.57 Břeclav 27.05.2018
skok daleký 3.31 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 2kg 05.76 Břeclav 15.08.2018
vrh koulí 3kg 05.30 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod oštěpem 400g 17.77 Břeclav 25.07.2018
hod oštěpem 500g 21.06 Břeclav 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 30.56 Břeclav 27.05.2018
pětiboj 1137 Třinec 12.05.2018
pětiboj hala [Zky] 1220 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 06.37 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 09.49 h Ostrava 09.02.2019
60 m 09.82 Břeclav 24.04.2019
150 m 23.77 Břeclav 04.05.2019
300 m 51.29 Břeclav 24.04.2019
800 m 3:12.60 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
40 yardů př. 07.38 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.42 h Ostrava 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.26 Hodonín 15.06.2019
200 m překážek (0.76) 41.83 Vyškov 01.06.2019
skok vysoký 1.32 h Brno 06.02.2019
skok vysoký 1.35 Břeclav 05.04.2019
skok daleký 3.31 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 3kg 05.30 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod oštěpem 500g 21.06 Břeclav 24.04.2019
pětiboj hala [Zky] 1220 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 2 Hodonín 19.26
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 5 Hodonín 46.66
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 4 Vyškov 19.48
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 5 Vyškov 41.83
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 4 Břeclav 21.03
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B10 6 Břeclav 23.77
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R01 5 Břeclav 09.82
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žky Břeclav NM
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žky 5 Břeclav 21.06
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/B02 1 Břeclav 51.29
05.04.2019 Břeclavská laťka (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žky/F 11 Břeclav 1.35
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok vysoký/Žky/F 24= Ostrava 1.30
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 7 Ostrava 11.42
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žky/R09 5 Ostrava 09.49
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žky 20 Brno 1.32
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žky 18 Hustopeče 1.27
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 8 Ostrava - Vítkovice 12.95
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B1 7 Ostrava - Vítkovice 3:12.60
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 28 Ostrava - Vítkovice 3.31
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 56 Ostrava - Vítkovice 05.30
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 54 Ostrava - Vítkovice 1220
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 31= Ostrava - Vítkovice 1.20
17.01.2019 Hustopečská laťka (do 17 let) (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žky 13 Hustopeče 1.20
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky/F 11= Otrokovice 1.22
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R03 Otrokovice NM
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R05 4 Otrokovice 06.37
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žky/B03 4 Otrokovice 07.38