Karta atleta

Export do excelu
  • Magdalena Vodičková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Kristinus David
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Pacov 16.06.2019
60 m 08.48 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 22.44 Pacov 10.06.2018
800 m 3:09.33 Třebíč 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.99 Třebíč 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.28 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.81 Pacov 07.09.2019
200 m překážek (0.76) 32.79 Pacov 16.06.2019
skok vysoký 1.34 Třebíč 26.05.2019
skok daleký 4.21 Jihlava 04.05.2019
vrh koulí 2kg 06.34 Pacov 10.06.2018
hod oštěpem 400g 13.84 Pacov 10.06.2018
hod kriketovým míčkem 33.23 Třebíč 28.09.2018
pětiboj 1972 Třebíč 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 Pacov 16.06.2019
60 m 08.60 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.37 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.81 Pacov 07.09.2019
200 m překážek (0.76) 32.79 Pacov 16.06.2019
skok vysoký 1.34 Třebíč 26.05.2019
skok daleký 4.21 Jihlava 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 3 Ostrava - Vítkovice 09.37
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 7 Ostrava - Vítkovice 09.64
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R02 6 Ostrava - Vítkovice 08.64
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 2 Praha-Stromovka 08.60
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 09.88
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Pacov 16.81
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B03 4 Pacov 09.06
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/R01 3 Jihlava 09.03
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Jihlava 18.56
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B02 2 Pacov 08.71
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 Pacov 32.79
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Třebíč 18.41
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 5 Třebíč 08.80
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky 10 Třebíč 1.34
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky/F 9 Jihlava 4.21
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Jihlava 33.49
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B05 1 Jihlava 08.77
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov DNS
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R10 3 Praha - Strahov 08.97
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 1 Praha - Strahov 10.42