Karta atleta

Export do excelu
  • Petrásková Tereza
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.51 Brno 10.09.2018
60 m 09.60 h Praha - Stromovka 22.01.2017
150 m 25.49 Hodonín 09.06.2016
150 m 24.67 h Ostrava 03.02.2017
300 m 51.54 Břeclav 10.06.2017
600 m 2:08.72 Brno 07.09.2015
800 m 3:04.96 Brno 23.04.2016
60 m překážek 12.56 Břeclav 27.05.2018
60 m překážek 12.71 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
pětiboj 1314 Třinec 07.05.2017
hod diskem 0,75kg 22.22 Vyškov 01.06.2019
hod oštěpem 400g 25.85 Břeclav 20.09.2018
hod oštěpem 500g 25.81 Vyškov 01.06.2019
hod kriketovým míčkem 39.48 Brno 11.09.2017
vrh koulí 2kg 09.31 Břeclav 20.09.2018
vrh koulí 2kg 09.14 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
vrh koulí 3kg 08.25 Hodonín 15.06.2019
skok daleký 3.78 Břeclav 26.04.2017
skok daleký 3.40 h Praha - Stromovka 22.01.2017
skok vysoký 1.25 h Hustopeče 02.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 0,75kg/Žky/F Uherské Hradiště DNS
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F Uherské Hradiště DNS
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 3kg/Žky/F Uherské Hradiště DNS
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) koule 3kg/Žky/FB Brno DNS
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) oštěp 500g/Žky/FC Brno DNS
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 3kg/Žky/F 8 Hodonín 08.25
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 500g/Žky/F 6 Hodonín 25.78
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 0,75kg/Žky/F 6 Hodonín 19.21
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 3kg/Žky/F 9 Vyškov 07.69
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 500g/Žky/F 6 Vyškov 25.81
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 0,75kg/Žky/F 5 Vyškov 22.22
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žky/F 9 Břeclav 08.11
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 500g/Žky/F 12 Břeclav 20.95
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B01 4 Brno 53.96
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žky/F 6 Brno 07.72
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žky 8 Břeclav 07.59
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 500g/Žky 4 Břeclav 21.24
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/B03 4 Břeclav 53.99