Karta atleta

Export do excelu
  • Bobková Adéla
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér Vít Bílek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.75 h Jablonec nad Nisou 17.01.2016
60 m 08.78 Liberec 23.05.2019
60 m 08.79 h Jablonec nad Nisou 23.01.2019
100 m 14.16 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 23.08 Liberec 24.05.2018
150 m 21.44 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 31.26 Mladá Boleslav 25.05.2019
300 m 52.94 Mladá Boleslav 03.05.2018
300 m 53.34 h Jablonec nad Nisou 17.02.2018
800 m 3:08.71 Turnov 04.05.2018
800 m 3:04.16 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m překážek 11.42 Turnov 30.09.2018
60 m překážek 11.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
pohár rozhlasu 0964 Turnov 10.05.2019
pětiboj 1603 Turnov 04.05.2018
pětiboj hala 1430 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
trojboj 0637 h Jablonec nad Nisou 17.01.2016
hod oštěpem 400g 19.10 Jičín 17.05.2018
hod oštěpem 500g 17.87 Turnov 14.06.2018
hod kriketovým míčkem 36.69 Turnov 04.05.2018
hod plným míčem 1kg 05.80 h Jablonec nad Nisou 17.01.2016
vrh koulí 3kg 06.73 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 3.66 Liberec 05.09.2018
skok daleký 4.13 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.15 Turnov 07.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Liberec 23.05.2019
60 m 08.79 h Jablonec nad Nisou 23.01.2019
100 m 14.16 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 21.44 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 31.26 Mladá Boleslav 25.05.2019
800 m 3:04.16 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m překážek 11.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
pohár rozhlasu 0964 Turnov 10.05.2019
pětiboj hala 1430 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 3kg 06.73 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 4.26 Turnov 10.05.2019
skok daleký 4.13 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B04 MS Praha - Eden 14.45
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B01 8 Mladá Boleslav 31.26
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R03 4 Mladá Boleslav 14.30
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/FB 6 Mladá Boleslav 14.16
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Žky Liberec NM
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žky/R01 3 Liberec 08.78
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m př./Žky/B02 Liberec DNF
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV venkovské ZŠ (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) poharR/Žkm 5 Turnov 0964
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV venkovské ZŠ (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 60 m/Žkm Turnov 08.89
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV venkovské ZŠ (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) dálka/Žkm Turnov 4.26
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) dálka/Žky 16 Turnov 3.88
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žky/R03 3 Turnov 08.73
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 7 Praha - Stromovka 08.99
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B31 1 Praha - Stromovka 21.44
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky 36 Jablonec nad Nisou 3.75
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R04 3 Jablonec nad Nisou 08.85
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Jablonec nad Nisou 22.62
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B04 1 Jablonec nad Nisou 08.79
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/B3 6 Jablonec nad Nisou 11.57
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž Jablonec nad Nisou NM
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky 43 Jablonec nad Nisou 06.73
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky 16 Jablonec nad Nisou 4.13
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B1 15 Jablonec nad Nisou 3:04.16
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Žky 45 Jablonec nad Nisou 1430
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 24 Jablonec nad Nisou 3.91
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B04 1 Jablonec nad Nisou 08.92