Karta atleta

Export do excelu
  • Fialová Ema
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
  • Trenér Martin Skřivánek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 Pardubice 16.05.2018
60 m 10.1 h Pardubice 19.02.2019
150 m 23.00 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
300 m 50.45 Svitavy 10.06.2018
600 m 1:52.34 Plzeň 11.06.2019
800 m 2:41.04 Svitavy 16.06.2019
800 m 2:46.14 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1500 m 5:37.43 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
60 m překážek 13.4 Pardubice 18.10.2018
100 m překážek 20.57 Chrudim 05.05.2019
1500 m překážek 5:54.42 Pardubice 14.09.2019
pohár rozhlasu 0627 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1339 Pardubice 18.10.2018
hod kriketovým míčkem 23.42 Pardubice 18.10.2018
vrh koulí 3kg 05.17 Pardubice 02.10.2019
skok daleký 3.39 Pardubice 18.10.2018
skok daleký 3.47 h Pardubice 19.02.2019
skok vysoký 1.20 h Pardubice 21.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.1 h Pardubice 19.02.2019
150 m 23.00 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
600 m 1:52.34 Plzeň 11.06.2019
800 m 2:41.04 Svitavy 16.06.2019
800 m 2:46.14 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1500 m 5:37.43 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
100 m překážek 20.57 Chrudim 05.05.2019
1500 m překážek 5:54.42 Pardubice 14.09.2019
pohár rozhlasu 0627 Plzeň 11.06.2019
vrh koulí 3kg 05.17 Pardubice 02.10.2019
skok daleký 3.47 h Pardubice 19.02.2019
skok vysoký 1.20 h Pardubice 21.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Oddílový závod ve vrhu koulí (ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.) koule 3kg/Žky 6 Pardubice 05.17
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m př./Žky/F Pardubice 5:54.42
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/Žky/F Ústí nad Orlicí 5:37.43
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B05 4 Ústí nad Orlicí 23.00
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 800 m/Žky/B01 5 Svitavy 2:41.04
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žkm 34 Plzeň 0627
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 600 m/Žkm 6 Plzeň 1:52.34
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 1500 m/Žky Litomyšl 5:37.95
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žkm 20 Pardubice 0615
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 600 m/Žkm/B 3 Pardubice 1:53.13
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žky/B01 5 Chrudim 2:43.44
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky 4 Chrudim 20.57
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 600 m/Žkm/B01 4 Pardubice 1:53.06
21.02.2019 Oddílové závody mladšího žactva - 60m překážek, výška (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) výška/Žky Pardubice 1.20
19.02.2019 Oddílové závody mladšího žactva - 60m, dálka (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) 60 m/Žky/B1 3 Pardubice 10.1
19.02.2019 Oddílové závody mladšího žactva - 60m, dálka (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) dálka/Žky 15 Pardubice 3.47
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Žkm/F Praha - Stromovka DNS
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Žky/B02 2 Praha - Stromovka 2:46.14