Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Anna Illichová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.9 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 09.47 Kladno 14.06.2019
60 m 09.30 h Praha - Strahov 12.01.2020
100 m 15.02 Stará Boleslav 19.05.2019
150 m 24.99 Vlašim 10.06.2018
150 m 22.79 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 58.74 Kladno 02.06.2017
300 m 52.62 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 2:55.98 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.96 Beroun 18.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.18 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek 12.3 Roztoky u Prahy 24.06.2020
200 m překážek (0.76) 35.59 Beroun 28.06.2020
skok vysoký 1.25 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok daleký 4.14 Slaný 24.05.2019
skok daleký 4.12 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 2kg 05.29 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 05.21 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod oštěpem 400g 14.44 Kladno 04.09.2018
hod oštěpem 500g 22.36 Kladno 01.07.2020
hod oštěpem 600g 18.31 Roztoky u Prahy 31.05.2020
čtyřboj 1401 h Praha-Stromovka 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.9 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 09.47 Kladno 14.06.2019
60 m 09.36 h Praha-Stromovka 19.12.2019
100 m 15.02 Stará Boleslav 19.05.2019
150 m 24.3 Roztoky u Prahy 06.04.2019
800 m 2:59.85 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.18 h Praha-Stromovka 19.12.2019
200 m překážek (0.76) 36.64 Kladno 14.06.2019
skok vysoký 1.25 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok daleký 4.14 Slaný 24.05.2019
skok daleký 4.12 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 05.21 h Praha-Stromovka 19.12.2019
čtyřboj 1401 h Praha-Stromovka 19.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) čtyřboj/Žky 14 Praha-Stromovka 1401
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Praha-Stromovka 11.18
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 17 Praha-Stromovka 05.21
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 9 Praha-Stromovka 4.12
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B02 4 Praha-Stromovka 2:59.85
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B02 3 Praha-Stromovka 09.36
01.10.2019 Svatováclavský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/Žky/F Roztoky u Prahy 0:04:18
15.09.2019 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) 100 m/Ž/B01 3 Roztoky 15.1
15.09.2019 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) skok daleký/Ž Roztoky 4.08
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R03 6 Kladno 09.47
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Kladno 36.64
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/Ž/F Stará Boleslav DNS
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/Ž/F 10 Stará Boleslav 15.24
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) skok daleký/Ž/F 20 Stará Boleslav 3.69
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žky/F 16 Slaný 4.14
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Slaný 36.65
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) skok daleký/Ž/F 13 Stará Boleslav 3.99
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/Ž/B01 5 Stará Boleslav 15.02
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R04 6 Kladno 09.50
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 5 Kladno 37.06
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky Kladno DQ
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R02 5 Kladno 09.83
23.04.2019 Svatojiřský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/Žky/J 2 Roztoky u Prahy 0:04:31
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 50 m/Ž/F 3= Roztoky u Prahy 07.9
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 150 m/Ž/F 4 Roztoky u Prahy 24.3
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Ž/F Roztoky u Prahy 3.85
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Ž/F Roztoky u Prahy 1.25